0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Hadımköy Nakliyat

HADIMKÖY NAKLİYAT

Taşıma, yani günümüzde ki bir başka ismi ile nakliye her vatandaşımızın ve her ticari kuruluşun dönem, dönem ihtiyaç duyabileceği bir yerden, başka bir alana nakliyat faaliyetidir. Ancak açıklaması her ne kadar kolay olsa da, nakliye işleri aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Burada ki zorluk tamamen sorumluluklar ve karşı tarafın memnuniyetini kazanma yolunda öne çıkmaktadır. Fabrika yük taşımacılığı, evden eve eşya taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, iş yeri malzeme taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı olarak adlandırabileceğimiz bu taşıma kategorilerinde, Hadımköy nakliyat firması olarak Yeşildağ Nakliyat adı altında sektör sorumluluk bilinci altında kapsamlı bir taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Hadımköy Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinin nakliyat ihtiyaçlarını kusursuz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşınacak yük ve eşyanın özelliğine, şekline ve hacmine göre planlama yaparak nakliye talebinin en doğru biçimde karşılanmasını amaçlıyoruz. Geçmiş dönemlere bakarak, yeni gelişmeler ve teknolojik imkanlar bu yönde kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermemizde büyük rol oynamaktadır. Kişilerin tek başına üstesinden gelemeyeceği, taşıma işlemlerini Yeşildağ nakliyat olarak istenilen gün ve saatte gerçekleştirmekteyiz. Hadımköy İstanbul’un sanayi bölgelerinden olmakla beraber, yaşam alanlarının da çok olduğu bir bölgemizdir. Bu alanda gerek evden eve nakliyat, gerek ise fabrika yük taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık bağlamında uygun fiyatlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Hadımköy Nakliyat Hizmetimiz’de Geniş Araç Filosu Hizmetinizde

Talep edilen her türlü nakliye işinin zamanında teslimi ve sonlanması için konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel bir kadro ile görev yapmaktayız. Yük ve eşyanın durumuna göre belirlenen uygun araçlarımızla taşıma ihtiyacınız giderilmektedir. Yüksek katlarda oluşabilecek taşıma sorunlarına karşı uygulamada olan ve firmamızca sağlanan asansörlü taşıma hizmeti ile konum ne olursa olsun nakliye ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermekteyiz.

Hadımköy şehir içi nakliyat araçlarımız ile 7/24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Hadımköy Nakliyat Sorunsuz ve Güvenli Taşımacılığın Adresi

Hadımköy Nakliyat firması olarak müşterilerimizin beklentilerini, sorunsuz karşılayabilmek ve onların bize olan güvenini boşa çıkarmamak adına tüm çalışmalarımızda büyük hassasiyet göstermekteyiz. Sahada görev alan personelden, araçlara kadar her aşamada gerekli güvenlik ve bakım önlemleri zamanında eksiksiz olarak alınmakta ve uygulanmaktadır. Hangi taşıma türü olursa olsun nakliye uygulamasında kullanılacak araç seçiminde doğru tespit yapılmalı ve buna göre belirleme yapılmalıdır. Eşya ve yükün şekli, ağırlığı, içeriği ve risk durumu iyice gözden geçirilmelidir. Aksi hallerde olası problemler ile karşılaşma durumu ortaya çıkabilir. Yeşildağ Nakliyat olarak tüm bunların bilincinde olduğumuzu ve çalışmalarımızı bu yönde yaptığımızı önemle belirtmek isteriz. Sizlerden gelen nakliye talebi öncelikle çağrı merkezi ekibimizce karşılanmakta ve daha sonra ilgili birime aktarılmaktadır. Talebinizin gerçekleşmesinden önce ücretsiz ekspertiz uzmanlarımız ilgili adrese gelerek alanın ve eşyaların keşfini yaparak fiyat teklifi hazırlamakatadır. Bu keşfin bir diğer amacı ise, taşıma günü oluşabilecek sorunlara karşın önceden tedbir almak ve bu sayede sorunsuz bir taşıma faaliyeti sunabilmek içindir.

Hadımköy Yük Nakliyesi, Paletli Malzeme Sevkiyatı width=

Hadımköy Nakliyat Uzman Personel İle Eşya Taşıma Aşamalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Tüm keşif ve fiyatlandırma işlemlerinin ardından onayınız dahilinde, firmamızın ilgili personeli taşınması gereken eşyalarınızın dilerseniz ambalajlama ve korunaklı hale getirilme işlemini yapacaktır. Taşınmaya uygun hale getirilen yük ve eşyalarınız taşıyıcı personelimiz aracılığı ile düzenli bir şekilde araca yüklenecek ve istiflenecektir. Hadımköy Nakliyat firması olarak, yola çıkmasında her hangi bir sorun görünmeyen nakliye aracımızın hedefe ulaşması için, merkezimizden süreç bitene kadar takip uygulamamızı devrede tutmaktayız. Bu sayede bizi arayan her müşterimiz aracının anlık olarak hangi bölgede olduğu, yük ve eşyasının ne durumda olduğu konusunda istedi anda bilgi sahibi olabilmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık kapsamında İstanbul, Hadımköy bölgesinde hizmet veren Yeşildağ Nakliyat olarak en iyi taşımacılık hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Yükünüz nereye, biz oraya…

Hadımköy Nakliyat aracımız ile hadımköy bölgesinden İstanbul'un diğer ilçe ve semtlerine nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

İstanbul’da Sunduğumuz Nakliyat Hizmeti Bölgelerinden Bir Kaçı;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Osman Korkmaz dedi ki:

  Hadımköy Yeşildağ Nakliyat ile çatalca bölgesine eşyalarımı taşıdık. Hizmette kalite budur. Teşekkürler.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Hadımköy sanayi bölgesinden Çatalca bölgesinde eşyalarınızın sevkiyatını sorunsuz ve profesyonel bir şekilde nakliyesini gerçekleştirdik. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

 2. Furkan Çifçi dedi ki:

  Hadımköy Avrupa yakasında 13 adet koli Güngören ilçesine taşınacaktır. Koliler fazla sağlam değil, paletlenerek taşınması daha uygun görülebilir. En uygun fiyat teklifiniz nedir?

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhaba Sinan Bey, Kolilerinizi paletleyip taşımak daha uygun ve sağlıklıdır. Firmamız tüm bu gereksinimleri göz önünde bulunarak sizlere en uygun fiyat teklifini belirledik. Bizleri Hadımköy Nakliyat İletişim sayfamızdan arayabilir. Sizler için belirlemiş olduğumuz fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

 3. Arif Uçar dedi ki:

  Kaliteli bir firma tüm herkese tavsiye ediyorum. Artık Hadımköy nakliyat ve taşımacılık işlerimi Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim.

 4. Mert Doğan dedi ki:

  Hadımköy Yeşildağ nakliyat firması ile 3 adet paletli malzememi kamyonet nakliye aracı ile taşınmasını Üsküdar bölgesine gerçekleştirdiler nakliyat işini hakkı ile yapıyorlar artık taşımacılık ihtiyaçlarımı sizler ile karşılayacağım çok teşekkür ediyorum ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiyede bulunurum.

 5. Yunus Emre Kılıç dedi ki:

  Hadımköy’den Kadıköy ilçesinde 4 tonluk kelepçe malzemelerim fabrikamın deposunda yüklenerek, sorunsuz bir şekilde uygun fiyat teklifi ile adresine ulaştırılmıştır. Burak bey sizlere çok teşekkür ederim ilgi alakanızdan dolayı 🙂 Tekrar görüşmek dileğiyle…

 6. Beşir dedi ki:

  Hadımköy bölgesinden Arnavutköy bölgesine ilk hizmet sırasında 1.5ton matbaa malzemelerimiz küçük kamyonet nakliyat aracı ile taşındı ve ikinci hizmet ile 3ton 600kg lik malzemelerimiz büyük kamyonet nakliyat aracı ile taşınması gerçekleştirildi. Artık bundan sonra tüm taşıma ihtiyaçlarımızı Hadımköy Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştiriyoruz çok teşekkür ederiz iyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhaba Beşir Bey, Hadımköy Yeşildağ nakliyat firmamız 1’er gün arayla kamyonet nakliyat araçları ile talep ettiğiniz hizmeti kaliteli bir şekilde ekonomik fiyat teklifleri ile gerçekleştirmiştir. Firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Sizler ile çalışmak firmamız için onur kaynağı olmuştur. İyi günler dileriz.

 7. Halit Ersoy dedi ki:

  Hadımköy Yeşildağ nakliyat firması ile fabrikamdaki yüklerim sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşmıştır. Burak bey sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Yeşildağ nakliyat filosunun tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Sizler gibi değerli müşterilerimiz ile çalışmak firmamız için onur kaynağıdır Halit Bey. Artık nakliye işleriniz için firmamızı arayabilir, hızlı ve pratik çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.

 8. Nurdan dedi ki:

  Merhaba, Sancaktepe ( Anadolu yakası)’ dan Beylikdüzü Ambarlı limanına yakın bir bölgeye (Yakuplu) 1 adet ahşap dolap gelecek. Ölcüsü en yaklaşık 2 metre – yükselik 1 metre gibi
  Bunun için ücret ne kadar olur? Bilgi rica ediyorum

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhabalar Nurdan Hanım, firmamızın politikaları nedeni ile web sitemiz üzerinden fiyat teklifi veremiyoruz. İlgili mail adresine fiyat teklifi gönderilmiştir. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.