0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Gürpınar Nakliyat

GÜRPINAR NAKLİYAT

Yük ve eşyaların adresten adrese teslim edilmesi günümüzde çok kolay bir hal almıştır. Bu nedeni kolay yapan en büyük etken profesyonel nakliye firmalarıdır. Gürpınar nakliyat firması olarak sunduğu kaliteli hizmetler ile müşterilerinin yük ve eşyalarını sorunsuz şekilde gerçekleştirmektedir. Günümüzde kentleşme nedeni ile evden eve taşımaların sıklıka gerçekleştirildiği İstanbul şehrinde firmamızın yaptığı evden eve nakliyat hizmetleri sayılmayacak kadar çoktur. Gürpınar nakliye hizmetleri konusunda her türlü desteği müşterilerinden esirgemeyen firmamız yaptığı taşımalar ile güven ve memnuniyetinizi kazanma konusunda güvenebilirsiniz. Nakliyat ve taşımacılık alanında 24 yıllık deneyimi ile Yeşildağ nakliyat firması en hızlı ve güvenli hizmetleri sizlere sunuyor.

Gürpınar Nakliyat - Nakliye Araçları

Gürpınar Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat Araçları – Yük ve Eşya Taşıma

Gürpınar nakliyat hizmetlerinde hem şehir içi hemde şehirler arası faaliyet göstermektedir. Uzman ekibi, geniş araç filosu ve kaliteli ekipmanları ile bilinen firmamız en son teknolojiden faydalanarak nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Hizmetler arasında ayrım gözetmeksizin her hizmete özel personel ve nakliye araçları ile gerçekleştiren firmamız, yaptığı verimli çalışma ile müşterilerinin her zaman ilk tercih edeceği nakliye şirketi olmuştur. Gürpınar yük ve eşya taşımacılığını araç filosunda bulunan kapalı-açık kasa TIR, Kamyon veya kamyonet nakliyat araçları ile gerçekleştirmektedir. Hizmet talepleri ile uygun görülen nakliye aracının tercih edilmesi müşterilerimiz için avantajdır. Büyük ve küçük nakliye araçlarının fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu nedenle firmamız en uygun nakliye fiyatını müşterilerine sunabilmek için taşınması                gerçekleşecek olan eşyaların ağırlık ve hacmini öğrendikten sonra net bir fiyat sunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Evden eve nakliyat hizmeti yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat edilmesi ve öncelikli tedbir alınması ile evden eve taşıma hizmeti daha güvenli olmaktadır. Ev taşıma sırasında ilk olarak taşınacak olan eşyaların planlamasının yapılması gerekmektedir. Bu görev taşınan kişiye bağlıdır. Kısa bir örnek verecek olursak, Gürpınar nakliyat firmamızı arayıp eşyalarının hazır ve kolilenmiş olduğunu bildirip sadece taşıma personeli ve nakliye aracı talebinde bulunmakta olan müşterilerimiz için geçerli bir durumdur. Toplamalı evden eve nakliyat adı altında bu planlama işine karışmayan müşterilerimiz bu planı firmamızın yapmasını isterler. Beylikdüzü nakliyat adı altında hizmet sunmakta olan Gürpınar nakliyat firmamız her topladığı eşyaları koliler içerisine yerleştirmektedir. Hangi odanın hangi koliler olduğunun karışmaması için koliler üzerine etiket yapıştırılır.

Gürpınar Nakliyat Firması - Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firması tercihi anlattığımız tüm nedenler için önem arz etmektedir. Sizlerde sorunsuz ve mutlu bir şekilde taşınmak istiyorsanız şuan iletişim sayfamız üzerinde bulunan telefonlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapılan birçok Evden eve nakliye, yük taşımacılık, eşya taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehirler arası parsiyel yük nakliyatı hizmetlerini İstanbul’da sunmakta olan birçok nakliye şirketi yer almaktadır. Ancak her hizmete ayrı önem vermeyen ve yoğunlaşmayan firmalar gelen talepleri parasal olarak değerlendirip memnuniyeti önemsemeden gerçekleştirirler.

Gürpınar Nakliyat Hizmetinde Taşıma ve Sigorta Sözleşmesi İle Güven

Tüm hizmet taleplerinin gerçekleştirilmesi taşıma sözleşmesi ile yapılması uygun görülmektedir. Firmamız tüm taşıma ve sigorta sözleşmelerini ofisinde müşterileri ile yaparak taşıma sonrasında memnuniyet bırakarak Gürpınar nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. 7/24 Firmamızın ofisinde telefon başında sizlerin taleplerini bekleyen firma yetkililerimiz 365 gün boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınınızda olan firmamızı aramaktan asla çekinmeyin. Esenliker diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Buğra dedi ki:

    Gürpınar Yeşildağ nakliyat firması ile ev eşyaların sorunsuz bir şekilde şişli bölgesine taşındı. Personelleri ve firma yetkilileri profesyonellik ile işini yapıyor. Herkese tavsiye ederim.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Buğra Bey. Hoşçakalın.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.