0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Güngören Nakliyat

GÜNGÖREN NAKLİYAT

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi olan Yeşildağ nakliyat firmamız Güngören nakliyat hizmeti sayesinde Güngören ilçesinin neresinde olursanız olun,  eşya ve yüklerinizi en kısa süre içerisinde yeni adresinize güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmektedir.  Kadrosunda birçok hizmetten sorumlu personel barındırmak olan firmamız her hizmetten sorumlu olan personellerimiz ile siz saygıdeğer müşterilerine 7/24 taşıma hizmeti sunmaktayız. Nakliyat sektöründe yılların firmamıza kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile müşterilerimize garantili hizmet sunduğumuzu garanti ettiğimizi belirtmekteyiz.

Güngören nakliyat hizmetinden sorumlu olan ekiplerimizi bizlere bildirdiğiniz konum üzerine gönderiyor ve gerçekleştirmek istediğiniz ürünleriniz için detaylı bir şekilde çalışmalar yapmasını sağlıyoruz. Personellerimiz tarafından ürünleriniz için yapılan çalışmalar sonucu siz değerli müşterilerimiz, personellerimiz tarafından firmamıza yönlendirilmektesiniz. Sonraki süreçte ise ofisimizde nakliye sözleşmesini imzalayarak nakliye işlerini başlatıyoruz. Firmamız ile yaptığınız görüşmeler sonucunca nakliyat fiyatları konusunda firmamız ile kolay bir şekilde anlaşacağınızı şimdiden belirmek isteriz. Sizlere en uygun fiyat teklifleri ile herhangi bir sıkıntı ve tereddüt içerisinde bırakmamaktayız.

Güngören Nakliyat Resim 1

Firmamız sunmuş olduğu kolay ödeme seçenekleri ile nakliyat ücreti ödemesinde hiçbir şekilde nakit ücret istemeyerek sizlere taksit, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile ofisimize gelmeden nakliyat işiniz gerçekleştiği an parayı kolay ödeme seçenekleri ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Güngören nakliyat hizmetimizde özel tasarıma sahip kapalı, açık  Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçları ile eşyalarınızı hasarsız bir şekilde istenilen adrese ulaştırılmaktadır.

Güngören Nakliyat Hizmetinde Sigortalı Taşıma Güvencesi

Güngören nakliyat hizmetini gerçekleştirmeye başlanmadan önce siz değerli müşterilerimiz ile ofisimizde nakliye sigorta sözleşmesi yaparak, taşıma esnasında meydana gelebilecek herhangi hasar ve kırılmaya karşılık firmamız eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigorta sonucu oluşan hasar görmüş veya kırılmış olan eşya kaybınızı en kısa zaman içerisinde hasar kaybınızı karşılamaktayız. Ev, ofis, büro, fuar ve fabrika eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımacılık hizmetinden sorumlu olan personellerimizce sorunsuz bir şekilde yeni adresine taşıyıp ve düzenlenmesi, istenilen konforu almasını uzman taşıma personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve profesyonel taşımak bizim işimiz. Biz işimizi nasıl yapacağımızı çok iyi biliriz. Dört dörtlük hizmet sunmakta olan Yeşildağ nakliyat firmamızın kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetinden faydalanmak için firmamızın yetkili kişileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Yeşildağ nakliyat firmamız sunduğu taşımacılık hizmetlerinde üzerinde markası bulunmakta olan özel koliler ve paketleme yöntemi sayesinde personellerimizin eşyalarınızı taşıma esnasında herhangi bir hasar veya çizilme riskine uğramamaktadır.  Kullandığımız özel kolilerimiz ve paketleme ekipmalarımız tamamen birincil sınıf ekipmanlar olup hiç kullanılmamış bir durumdadır. Güngören nakliyat hizmetimizin fiyat teklifi içerisinde Paketleme ve özel kolileme ekipmanlarımız dahil olup, ek bir ücret talep etmemekteyiz.

Güngören Nakliyat İstanbul ve Türkiye’nin Her Bölgesine Taşımacılık

Güngören ilçesinden şehir içi ve şehir dışı taşımacılığın doğru adresidir. Yeşildağ nakliyat firmamız sayesinde Güngören  deki nakliyat işlerinizi kolay ve pratik bir şekilde istenilen zaman içerisinde yaptırabilirsiniz. Bunun için firmamız ile irtibata geçip, istediğiniz tarih ve saate randevu almanız gerekmektedir. Sistematik ve kaliteli çalışma sistemi ile her türlü desteği müşterilerimizden kaçındırmayarak taşıma işlerinde yardımcı olmaktayız.

Güngören Nakliyat Resim 2

Güngören nakliyat hizmetimizin yanında sadece taşımacılık değil paketleme, kolileme, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Şuana kadar gerçekleştirdiğimiz birçok iş ve projelerde hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır. Bu yüzden firmamız kendinden çok emindir. Firmamızı bu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Güngören sanayi açısından çok değerli ilçeler arasındadır. Bu sanayi bölgesindeki fabrika, iş yeri ve dükkanlardan taşınması gereken yük, eşya ve malzemelerin sevkini başarılı bir şekilde personel ve araçlarımız gerçekleştirmekteyiz.

Güngören Nakliyat Hizmet Telefonlarını İstediğiniz Zaman 7/24 Saat Arayabilirsiniz

Güngören nakliyat, indirimli hizmetlerimiz sayesinde bizlerle ikinci defa nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamanız durumunda %15’e varan indirimli nakliyat fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız ile kolay bir şekilde iletişime geçmeniz amacıyla telefon hemde e posta üzerinden siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızı telefon ile firmamızı arayıp hızlı destek almak en tercih edeceğiniz bir yoldur. Bu yüzden iletişim ağında firmamızın yetkili kişileri sizleri beklemektedirler.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz İstanbul’un Bir Diğer Bölgesi;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Serhat Gökçe dedi ki:

    Nakliyat sektörünün hakkını fazlasıyla veren firma bu işte. O kadar çok nakliyat işim oldu hepte farklı firmalarla çalıştım ama Yeşildağ nakliyat firması ile tanışıncaya denk. Nakliyat işinde Yeşildağ nakliyat firmasının tam bir profesyonel olduğunu farketttim. Artık nakliyat işim olunca Burak bey’i arıyorum. İyi çalışmalar.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Güngören Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.