0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Göztepe Ofis Taşıma

Her zaman iş hayatı sabit kalmayabilir. Ofisinizi Göztepe’den İstanbul’un diğer ilçe veya semtlerine taşınması gerekebilir. Firmamız Göztepe ofis taşıma hizmeti sunarak kurumsal ofisinizi uzman personelleri ile taşınmasını gerçekleştirmektedir. Ofis taşımak zor ve zahmetli bir iş olup tüm ofis eşyalarınızın taşınması paketlenmesi gerekmektedir. Firmamız bu işin profesyoneli olarak 1995 yılından bugüne kadar taşımış olduğu ofisler ile siz değerli müşterilerine kusursuz ofis taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Göztepe Ofis Taşıma hizmetimiz ile ofis eşyalarınızı paketlemeli bir şekilde profesyonelce taşıyoruz.

Ofisinizi Sistematik Bir Şekilde Nasıl Taşıdığımızı İnceleyin

Göztepe ofis taşıma firmamız ofisinizi nasıl taşıdığını maddeler halinde sıralayalım…

  • Tüm ofisizdeki bilgisayarlar, yazıcılar gibi teknolojik araçlar kablolarından çıkartılarak paketlenmektedir.
  • Paketlenen eşyalarının hasar ve kırılma durumuna göre üzerine “Kırılabilir” notu bırakılmaktadır.
  • Ofisinizdeki mobilyalarınız mobilya ustamız tarafınca demonte haline getirilmektedir.
  • Tüm mobilya ve eşyalarınız paketlendikten sonra uzman personellerimizce asansörlü taşımacılık yardımı ile nakliyat araçlarımıza sevk edilerek yeni adresteki ofisinize taşınmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz maddeleri tekrardan yeni ofisinizde eski kurulum haline getirerek ofis taşıma hizmetini sonlandırmaktadır. Göztepe ofis taşıma firmamızın personelleri içerisinde bilgisayar hakkında bilgisi olan personellerimiz bulunmaktadır. Bilgisayarlarınızın tüm kablolarını takıp diğer ofisinizdeki kurulum haline getirmektedir.

Göztepe Ofis Taşıma aracımız ile ofis eşyalarınızı uzman personellerimiz ile taşıyarak nakliyat aracımıza sevk ediyoruz.

Göztepe Ofis Taşıma Hizmetinde Sigorta Sözleşmesi

Tüm teknolojik imkanlar ile ofisinizi taşıyan Göztepe ofis taşıma firmamız sigorta sözleşmesi yapmaktadır. Sigorta sigortası yapmadan ofisinizi taşımaya başlamayız. Sigorta çok önemli bir husustur. Çünkü ofisinizi taşıma esnasında ofis eşyalarınıza olabilecek en aksi durumdaki hasarı firmamız yaptığı sigorta sözleşmesi ile eşyalarınızın cinsinden siz saygıdeğer ofis yetkilisine ödemeyi gerçekleştirmektedir.

Göztepe ofis taşıma firmaları arasında en kaliteli ve profesyonel bir firma seçmek için bazı özellikleri göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bu özellikleri hemen sıralayalım…

  1. Tercih edeceğiniz firmanın ofis taşıma hizmeti sunduğundan emin olmalısınız.
  2. Göztepe ofis taşıma firmasının daha önce gerçekleştirmiş olduğu ofis taşıma resimlerine göz atın.
  3. Müşteri yorumları firma tercihi açısından çok önemli bir kriterdir. Memnun kalan müşteriler çoğunlukla web sitesine yorum yapar.
  4. Ofisiniz plaza da bulunabilir. Bu durumdan dolayı plaza içerisindeki asansörün kullanabilirlik durumu olmaz. Bunun için asansörlü taşıma aracının bulunup bulunmadığını firma yetkililerinden öğrenebilirsiniz.
  5. En önemli kriterlerden biride paketleme ve ambalajlama hizmetidir. Firmanın taşıma personelleri taşıma esnasında eşyalarınızın çizilmemesi için paketleme ve ambalajlama yapması şarttır.

yukarıda maddeler halinde sıralamış olduğumuz şartlar tercih edeceğiniz nakliyat firmasında bulunuyorsa emin olun ki ofis eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınacaktır.

Göztepe Ofis Taşıma hizmetimizde sigorta şarttır. Sigorta sözleşmesi yaparak eşyalarınızı güvence altına almaktayız.

Göztepe Ofis Taşıma Hizmeti Alabilmek İçin İrtibata Geçmeniz Yeterli Olacaktır

Göztepe ofis taşıma hizmeti alabilmek için Yeşildağ Nakliyat firmamız için iletişim sayfasındaki irtibat numaralarından arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat  ofis taşıma hizmeti sunmakta olan firmamız sizlere yardımcı olacaklardır.

Ofis nakliyesi bu linkten ofis taşıma hizmetimizi daha detaylı bir şekilde inceleme imkanına sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.