0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Göztepe Nakliyat

Türkiye’de yeni inşa edilen konut sayılarının artması ve eşya satışlarının yukarı ivmeli devam etmesiyle birlikte eşya taşımacılığı sektörü de büyüyor. Ev ya da eşya satın alma işlemleri dışında tayin, sağlık, eğitim gibi sebeplerle de evler değiştiriliyor. Yılda iki milyona yakın karayolunda eşya taşımacılığı yapılıyor. Bunların içerisinde yarım milyona yakınını toplu eşya taşıması oluşturuyor. Sektörün iştah kabartması sebebiyle nakliyat firmalarının arttığı görülüyor. Kalitenin düşmesi nedeniyle eşya taşımalarında sorunlar ortaya çıkabiliyor. Göztepe nakliyat firmamız sektördeki olumsuzluklardan edindiği deneyimlerle müşterilerine güvenli ve garantili bir taşımacılık vadediyor. Çok kazanç yerine daha çok mutlu müşteri sloganı ile yola çıkan firmamız, yüzleri gülen müşteriler edinmeyi şirketinin politikası olarak görüyor.

Göztepe Nakliyat Firması

Göztepe Yeşildağ Nakliyat Firmamız İle Güvenli Eşya Taşımacılığı

Göztepe nakliyat firmamız her nevi eşyayı taşıyabilecek yeteneği ile çevresine güven veriyor. Firmamız kapasiteleri farklılık gösteren kamyon ve kamyonetleri ile tatil demeksizin taşımalarına devam ediyor. Firmamız araçlarının bakımına ve kasalarının sızdırmazlığına özen gösteriyor. Sürekli olarak temizlenen araçlarımızla müşterilerimizin eşyalarını kirletmeden taşıyoruz. Evden eve, ofisten ofise toplu ya da parça olarak eşyaları taşıyoruz. Müşterilerimizin acil ihtiyaçlarını avantaj olarak görmüyoruz. Zor durumları fırsata çevirerek ücretleri yükseltmiyoruz. Firma olarak taşıma süreçlerinde müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde oluyor ve gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Eşya taşıma işlemlerinde genel olarak kullanılan aracın büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapılıyor. Ancak bazı eşyalar en küçük araçlar için bile az geliyor ya da büyük araçların küçük bir kısmını kaplıyor. Bu durumlarda nakliye ücretleri müşteriler için yüksek çıkıyor. Geniş müşteri portföyüne sahip olan firma olarak;  yüksek maliyetleri düşürmek için müşterilerimizin onay vermesi halinde parça eşya taşımacılığı yapıyoruz. Aynı yöne gidecek olan parça eşyaları aynı araca yükleyerek nakliye ücretinin paylaşılmasını sağlıyoruz. Sadece kendi eşyasının taşınmasını isteyen müşterilerimizin eşyalarını parça eşya olarak görmüyor ve karıştırmıyoruz. Göztepe nakliyat olarak parça eşyaları boşaltma sırasına göre yüklüyoruz. Tüm taşıma işlemlerini kendi araçlarımızla yapıyoruz. Sözleşmede belirtilmesi dışında, taşıma işlemlerini üçüncü firmalara devretmiyoruz. Komisyoncu olarak değil, nakliyeci olarak çalışıyoruz ve mutlu müşterileri ediniyoruz.

Göztepe Nakliyat Hizmetlerinde Kalite ve Sözleşmeli Taşımacılık

Nakliyat işlemlerinde sıklıkla karşılaşılan sorunların başında müşterilerin izni dışına yapılan işlemler ve taşıma işlemini erteleme gelmektedir. Müşteriler kendilerini ayarlamasına rağmen, eşya taşıma firmasının gecikmesi nedeniyle mağdur olabilmektedir. Göztepe nakliyat firmamız evden eve ve ofisten ofise taşımalarda eşya taşıma planını uygular ve bunu sözleşmede belirtir. Firmamız taşıma planı doğrultusunda müşterileri ile irtibat halinde olur ve söz verdiği tarihte taşımayı tamamlamış olur. İlkeli taşımacılık ilkesi doğrultusunda taşıma sözleşmesi ve nakliye sigortası konularında hassas davranıyoruz. Taşıma esnasında temizliğe, sessizliğe, çevreye zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Taşıma planı doğrultusunda resmi kurumlardan alınacak olan izin gibi prosedürleri bizzat takip ediyoruz.

Göztepe Yük Taşımacılığı

Göztepe Nakliyat Hizmetinde Taşıma Süreci (Kaliteli Ekipmanlar, Uzman Ekip)

Göztepe nakliyat olarak eşyalarınıza değer veriyor ve onları koruyoruz. Bu doğrultuda masraftan kaçınmıyor ve kaliteli ambalajlar kullanarak hem kirlenmelerini hem de çizilmelerini önlüyoruz. Daha fazla korunmaya muhtaç eşyalar için kalın battaniyeler kullanıyoruz. Eşya taşımacılığında profesyonelliğe önem veriyor ve deneyimli personellerle hizmet veriyoruz. Özellikle mobilyaların demonte ve montaj işleminde eğitimli, el becerisi yüksek, mobilyalara hâkim personel tercih ediyoruz.

Tüm taşımalarda yüksek teknolojiye sahip asansörleri kullanıyor ve iş güvenliğine riayet ediyoruz. Firma ev eşyası, ofis eşyası, proje ve kurumsal eşya taşımalarını gerçekleştiriyoruz. İşimize sevgi katıyor, hak etmediğimiz ekstra ücretler talep etmiyoruz. Araçlarımızın nerede olduğu konusunda düzenli olarak müşterilerimizi bilgilendiriyor ve hazırlıklı olmalarını sağlıyoruz. Rahat etmek için bizi tercih ediniz.

Anadolu yakasının tüm ilçe ve semtlerinde taşımacılık faaliyetlerini aralıksız olarak gerçekleştirmekteyiz. Hizmet bölgelerinden birkaçı;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.