0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Göktürk Nakliyat

Yakın zaman içerisinde taşınmak istiyorsunuz ve eşyalarınızın toplanması, paketlenmesi ve taşınması için dert mi ediyorsunuz? Göktürk nakliyat olarak sizleri bu anti düşüncelerden kurtarmakta olan firmamız eşyalarınız için tüm sorumluluklarını yüklenmektedir. 1995 yılından bugüne kadar yılların kazandırmış olduğu deneyim ve tecrübe ile nakliye sektöründe kalite oluşturuyoruz. Eşya taşıma sektöründe eşyalarınızın toplanmasından yeni adresinize taşınmasına kadar tüm inceliklerin bilincinde olup ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimize güven veriyoruz. Sektörde oluşturduğumuz Yeşildağ nakliyat markasını İstanbul ve Türkiye geneli daha tanınmış hale getirmek ve büyütmek için yeniliklere başvuruyor, filomuzdaki eksiklikleri görerek kendimiz tamamıyoruz. Ekip çalışmasına önem vermekte olup taşınma sürecinde ekip içerisinde iş bölümü yaparak aşamaları profesyonel ve kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Göktürk Nakliyat Araçları İle Evden Eve Eşya Taşımacılığı, Yük ve Eşya Taşımacılığı Hizmetlerini Sorunsuz Gerçekleştirmektedir.

Yeşildağ Nakliyat Güvenli, Ekonomik ve Sigortalı Taşımacılık

Evden eve eşya taşımacılığında ekonomik fiyat teklifleri ile güvenli taşımacılık firması arayan müşteri kitlesi zor bir arayış sürecinde olmaktadır. Yeşildağ nakliyat firmamız Göktürk’te eşyalarınızın sorunsuz taşınması için müşterilerine sigortalı ve garantili hizmet veriyor. Sigorta sözleşmelerini imzalayan müşterilerimiz taşınma sırasında yoluna gitmeyen bir durumda hakkını arayabilirler. Bu yüzden firmamız müşterilerine küçükte olsa kusur oluşturmamak için sigorta sözleşmesi yaparak hizmete başlamaktadır. Bazı firmalar eşya ve diğer taşımacılık hizmetlerinde çok iyi olduklarını ve sigorta sözleşmesine gerek kalmadan taşıdıklarını söylerler. Bu tarz firmalar ile çalışan müşterilerine sigorta sözleşmesi olmadığı için açıkta bırakabilir ve haksızlığa uğratmaktadırlar. Göktürk nakliyat firmamız tüm taşıma işlemlerinin ayrıntılarını ofisinde veya telefon görüşmelerinde olsun belirterek; müşterilerine güven ve şeffaf bir taşıma sözü vermektedir.

Geniş araç parkurunda bulunan tüm araçlarımıza sigorta yaptırıyor ve bakımlarını yetkili servisler tarafınca gerçekleştiriyor. Ekipmanlar konusunda sektörde kullanılan en iyi ekipmanları kullanarak, nakliye araçlarını firmasında bulunan temizlik görevlileri tarafından her gün dezenfekte ettirmektedir.

Göktürk Nakliyat Hizmetlerine Uygun Nakliye Araçları

Göktürk bölgesinde uzun yıllardır nakliye taleplerinizi geniş nakliye araç parkuru ve bu konuda eğitimlerini tamamlamış deneyimli personeller ile karşılamaktadır. Göktürk nakliyat firması olan şirketimiz evden eve eşya taşımacılığı, iş yeri, mağaza taşımacılığı, kurumsal taşımacılık, yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, ofis, büro, fuar ve diğer dikkat gerektiren nakliye işlerinizi uzman personellerimiz ve yeni model nakliye araçlarımız ile eksiksiz ve sorunsuz gerçekleştirmekteyiz. Her taşıma kendi taşımamızdır ilkesi ile 1995 yılından bugüne kadar taşımacılık hizmetlerinde en küçük kusur bir yaşamamış olan firmamız diğer nakliye firmaları arasında adını altın harfler ile yazdırmıştır. Firmamızda nakliyecilerimiz ile sizlere hizmeti en uygun fiyat teklifleri ile kaliteli bir biçimde gerçekleştiriyoruz.

Göktürk Nakliyat Hizmetlerinde - Yeşildağ Nakliyat Firması

Yeşildağ Nakliyat İle Taşıma Taleplerinizi Sorunsuz ve Memnuniyet İle Gerçekleştirin

Yük ve eşyalarınızın güvenliğini sağlayarak Göktürk bölgesinden İstanbul ve Türkiye’nin tüm bölgelerine eksiksiz teslimat hizmeti veriyor ve ambar nakliye hizmeti ile aynı istikamete gidecek olan ambar aracımıza ürünlerinizi yüklerek uygun fiyatlı taşımacılık hizmetlerinden beklentilerinizi fazlasıyla karşılamış oluyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinde tek katlı, giriş katlı ve diğer yüksek katlara taşınması gereken ev eşyalarınızı uygun, donanımlı asansörlü ve asansörsüz nakliyat araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Göktürk nakliyat başlığında bugüne kadar oldukça fazla taşıma taleplerini ile doğru ve sorunsuz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyetini %100 kazanma şansını elde ettik. Sizlerde yük ve eşyalarınızı taşınmasını sağlamak için nakliye firması arıyorsanız Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçmek doğru bir karar olacaktır. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak nakliye talepleriniz için firmamıza ulaşın.

Nakliyat hizmetlerini gerçekleştirdiğimiz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.