0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Florya Nakliyat

FLORYA NAKLİYAT

Taşımacılık zor bir sektör olup deneyimli ve profesyonel nakliyat firması tarafından gerçekleşmesi gerekmektedir. Tanınmış ve müşteri onayı almış nakliyat firması ile çalışmak tüm müşterilerimizin tercih ettiği bir durumdur. Florya nakliyat tüm bu özelliklere sahip olup müşterilerinin güven ve tereddüt etmeden tercih ettiği ilk nakliyat firmasıdır. %100 müşteri memnuniyeti onayı almış firmamız sizler ile çalışmanın gurur ve kıvancını yaşayacaktır.

Florya Nakliyat Hizmeti

Florya Nakliyat Olarak Ayrıcalıklı Nakliyat Hizmetleri

Florya semti Bakırköy ilçesi İstanbul ilinde yer almaktadır. Florya semtinde değerli müşterilerimize sunduğumuz nakliyat hizmetlerimizi sıralarsak;
-Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
-Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajlamalı)
-Yük, eşya taşıma ve sigortalama
-Paletli malzeme taşımacılığı
-Kolili ürün taşımacılığı
-Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı
-Fuar ve organizasyon taşımacılığı

gibi ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizi Tır, kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz olarak sunmaktayız.

Florya Nakliyat, Uzman Personelleri İle Profesyonel ve Sigortalı Nakliyat

Florya nakliyat, taşınmasını istediğiniz yük ve eşyalarınızı uzman personelleri ve kaliteli ekipmanları ile hassas ve korumalı olarak sevkini gerçekleştirmektedir. Özel tasarıma sahip olan nakliyat araçlarımızın kasalarının içi tamamen ahşap kaplamalıdır. Eşya ve yüklerinizin kasa içerisinde zarar görmemesi ve seyahat anında sarsılmamasını önlemek amacıyla nakliyat aracımızın içerisinde ip veya halat yardımı ile sabitlenmektedir. Uzman şöförlerimiz ile İstanbul’un trafiğinde 7/24 saat yollarda zamanını geçiren şöförlerimiz eşya ve yüklerinizi yeni adresinize teslim etmek üzere yola koyulmaktadır. Taşınmakta olan eşya ve yükleriniz için sigorta sözleşmesi yapmakta olan firmamız tüm eşyalarınızın sorumluluğunu üstlenmektedir.

Florya Nakliyat, eşya ve yüklerinizi profesyonel bir şekilde sevkini gerçekleştirmektedir.

Florya Nakliyat Paketleme Hizmeti İle Eşyalarınızı Korumalı Şekilde Taşır

Tüm eşya cinslerinin paketleme ve ambalajlama şekli çok farklıdır. vurgulayarak belirmek isteriz ki kırılacak ve çizilecek eşyalar için ayrı bir çalışma gerekebilir. mutfak eşyalarınız aralarında kağıt koyularak kolilere yerleştirilmektedir. Florya nakliyat, cam eşyalarınız için aralarında kağıt koyarak ve sonrasında streç ile profesyonel bir şekilde sararak taşınmaya hazır bir hale getirmektedir. Koli ve cam eşyalarınızın üzerine “dikkat kırılır!” yazısını yazarak taşınmaya uygun bir hale getirilmektedir. Uzman taşıma personellerimiz ile cam ve kırılacak olan diğer hassas eşyalarınız için çok dikkatli ve hassas taşıma şeklini uygulamaktadır.

Siz değerli müşterilerine Florya semtinde haftanın 7 günü 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunmakta olan İstanbul Nakliyat firmamız müşteri memnuniyeti ve sürekliliği için nakliyat filosunu gün geçtikçe yenilemektedir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman iletişim hattında bekleyen müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerine güler yüzlü bir şekilde nakliyat hakkında detaylı bilgilendirme yapacaklardır. Bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bizler sizler için varız unutmayın!

Diğer Taşımacılık Yaptığımız İl ve İlçeler;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nihat Durmuş dedi ki:

    Kaliteli bir taşımacılık firması olduğunu en başta anlamıştım ilk olarak evimize ekspertiz personelleri gelerek ev eşyalarıma baktılar. Sonrasında çıkardıkları ekspertiz raporu ile fiyat teklifi vererek, onayımı alıp evimi taşıdılar ve kusursuz bir taşımacılık hizmeti gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ediyorum Florya yeşildağ nakliyat.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Florya Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.