0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

FATİH NAKLİYAT

Nakliyat kavramı geçmişten günümüze kadar gelmiş ve günümüzdeki taleplerini ve sürekliliğini devam ettirmektedir. Fatih nakliyat olarak bu kavramı fatih ilçesinde sunmaktayız. Fatih ilçesinde nakliyat firması arıyorsanız doğru web adresinizdesiniz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar nakliyat sektöründe hizmet vermiş olup, kazanmış olduğu deneyim ve tecrübe ile siz saygıdeğer müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Fatih Nakliyat olarak ayrıcalıklarla seçilmiş nakliyat hizmetlerimizden kaliteli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Fatih Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Ayrıcalıklı Nakliyat Hizmetleri

Ev, ofis, iş yeri, fabrika gibi yerlerden taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile fiyat teklifini sunmakta olduğumuzu parantez içerisinde belirmek isteriz. Fatih nakliyat Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı paketleyerek nakliyat araçlarına taşınmasını personelleri ile gerçekleştirmektedir. firmamız siz saygıdeğer müşterilerine fatih ilçesinde sunduğu hizmetleri daha fazla bekletmeden sıralayalım.

– Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
-Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajlama hizmeti)
-Eşya, yük taşıma ve sigortalama
-Paletli ürün taşımacılığı
-Kolili taşımacılık
-Kara taşımacılığı
-Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı
-Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

hizmetlerini müşterilerimize büyük veya küçük nakliyat araç filomuz ile sunmaktayız. Fatih nakliyat firmamız çalıştığı toplum içerisinde kendini hizmetleri ile kaliteli olarak benimsetmiş ve müşteri memnuniyetini %100 kazanmıştır. Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti konusuna çok önem vermekte olan firmamız müşteri odaklı ve memnuniyet kazanmak hedefi ile hizmet çeşitliliğini arttırıp ve ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerine göre ayrı personel eğitimi vermektedir. Personellerimiz gerekli eğitimleri öğrenip hizmeti gerçekleştirme aşamasına gelmektedir.

Fatih Nakliyat Müşteri Odaklı Çalışma Sistemi İle Kazandığı Başarı

Fatih Nakliyat hizmetlerimizi uygun fiyata kaliteli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini web sitemize geri dönüş aracı görmüş olan firmamız birçok gerçekleştirdiği ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri ile olumlu müşteri yorumu kazanmıştır. Kazanmış olduğu müşteri yorumları ile Google sıralamalarında ilk sayfa görüntülemelerinde yer almaktadır. Firmamız uygun fiyata kaliteli taşımacılık devrini benimsemiş ve bu prensip ile hizmet vermeye İstanbul şehir’inde kesintisiz olarak devam etmektedir.

Fatih Nakliyat İhtiyaçlarınızı Kaliteli ve Uygun Fiyata Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz

Fatih nakliyat firmamız siz saygıdeğer müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Müşterilerine en mükemmel şekilde yardımcı olan müşteri temsilcilerimiz güler yüzlülükleri ile sizleri iletişim hattında beklemektedir. Bizlere e-posta veya telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmekten asla çekinmeyin! Çünkü firmamız sizler için kurulmuştur. Bizleri tercih eden saygıdeğer müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Diğer Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bazı Bölgeler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ayla dedi ki:

    Ayy çok teşekkür ederim yaa. ilk defa bu kadar hızlı ve güleryüzlü bir nakliyat şirketi ile çalıştık. Burak bey başta olmak üzere Yeşildağ nakliyat firmasının tüm çalışanlarına teşekkür ederim

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Ayla hanım, bizler ile çalışmayı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.