0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul merkezli olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden Türkiye’nin tüm il, ilçe, mahalle ve merkezine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. İstanbul çok kalabalık bir şehirdir İstanbul’un en önemli sorunlarından biri olan ev taşıma sorunu, Yeşildağ Nakliyat firmamızın başarılı evden eve nakliyat çalışmaları ve işinde uzman olan ev taşıma personellerimiz ile refaha kavuşmaktadır. Firmamız ev taşıma işlemi için, eksper işinden sorumlu olan firmamızın çalışanı tarafından evinizdeki eşyalarınızı görme olanağı sağlayarak ekonomik İstanbul evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Ev eşyalarınızın taşınması için yeterli kapasiteye sahip nakliyat aracının seçilmesi, sigortalama ve garantileme, ev taşıma hizmeti için özel olarak tasarlanmış olan nakliye aracımızın park edileceği yerin tespiti, fiyat belirlemesi yapılması, eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi ile ilgili tüm sorunlarınız ile ekspertiz hizmetimiz ile tüm bu sorunlar çözüme kavuşmaktadır. Evden Eve Nakliyat hizmetini sorunsuz, güvenli ve profesyonel bir şekilde tüm güvenlik önlemlerimizi almaktayız. Paketlemede ve taşımada, tecrübeli ve güvenilir elemanları tercih ediyoruz. 1992 Yılından bugüne kadar nakliyat sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız ev taşıma işlemini firmamızın profesyonel elemanları ile randevu almış olduğunuz gün içerisinde evinizin taşınmasını gerçekleştirmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık, evden eve nakliye, ev taşıma, evden eve ambalajlama ve paketleme

Ev taşımak zor ve profesyonel gerektiren bir iştir. Firmamız zor ve profesyonellik gerektiren bu işin altından gelerek müşterilerine sorunsuz ev taşıma hizmeti vermektedir. Kış mevsiminde ev taşımak zor olabilmektedir. Yeşildağ Nakliyat firmamız mevsimin bir önemi yok diyerek yaz,kış fark etmeden her zaman ev taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarınızda uzman elemanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Taşınma işleminde ambalajlama ve paketleme son derece önemli olup, eşyalarınızı nakliye araçlarımıza taşınması anında hasar görmemesi için kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanlarımız ile eşyalarınızı korumaktayız.

Evden Eve Taşımacılıkta Çalışma Prensiplerimiz

Ev taşıma hizmetinde, en önemli hususlardan biride, eşyalarınızın özel tasarlanmış olan yük araçlarımıza taşınması ve araç içerisinde istif yapılmasıdır. Mobilya, halı ve dolap gibi dayanıklı olan eşyalarınız, ev taşıma aracımızın en alt kısmına yerleştirilerek, geriye kalan hafif, hassas ve kırılacak olan eşyalarınızı aracımızın en üst kısmına gelecek şekilde istifini yapmaktayız. Kırılacak mutfak eşyalarınızı ambalajlayıp ve sonrasında paketlemekteyiz. Ambalajlama ve Paketlemeden sonra, kutular içerisinde kırılacak olan eşyalarınızı kutunun en üst kısmına koyarak kırılması daha zor olan, mutfak eşyalarınızı kutunun en alt kısmında olacak şekilde istif yapmaktayız. Kutunun istiflenmesi bittikten sonra, koli bandı ile kutuyu kapatıp üzerine , ‘kırılır ve hassastır’ yazısı, kutuların üstüne yazılmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Uzman Firma

İstanbul şehir içi ve şehirler arası Evden Eve Taşımacılık hizmetinde İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında taşımış olduğu evler ile sıkça söz edilen başarılı ve işini en iyi şekilde yapmakta olan firmamız müşteri memnuniyeti ve odaklı çalışmayı hedef ilkesi edinerek çalışmalarını sürdürmektedir. Evden eve nakliyat sektöründe asansörlü ev taşıma hizmeti, vazgeçilmez bir hizmettir. Saatlerce insan gücü ile yüksek katlardan indireceğiniz eşyalarınızı, asansör ile saniyeler içerisinde indirmektedir. Hamala gerek kalmadan, bir kaç eleman yardımı ile, ev eşyalarınızı dakikalar içerisinde uygun nakliye aracımıza yerleştirilmektedir. Firmamızın araç kullanımından sorumlu olan şoförlerimiz, eşya yükleme işlemi sona bittikten sonra, eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir şekilde, yeni adresinize götürmek üzere yola çıkmaktadırlar. Yeni adresinizde Ambalajlar ve paketler özenle açılmaktadır ve yine özenle eşyalar yerleştirilmektedir. Evinizi taşımak için Yeşildağ Nakliyat firmamızı haftanın 7 günü 7/24 kesintisiz iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız!

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.