0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Evden Eve Nakliyat Araçları

Evden eve nakliyat hizmetinin en önemli ana unsurlarından biri olan araç tercihidir. Bu makalemizde siz vatandaşlarımıza taşınırken ev taşıma aracının nasıl belirleneceği, hangi unsurların göz önünde bulundurulacağı gibi önemli bilgilerden bahsetmek istedik. Firmamızın bu konuyu belirlemesinin nedeni sizlerin yanlış bir tercih sonucu kusur yaşamamanızdır. Sizlere küçük olan kamyonetlerden başlayarak en büyük taşıma araçlarına kadar hepsinin ne kadar taşıma kapasitesine sahip olduğunu ve hangi büyüklükteki evi hangi aracın taşıyacağını sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vermek istiyoruz.

Evden Eve Nakliyat Hizmetinde 1 ve 2 Nolu Araçların Tercih Sebebi

1 Oda ve Parça Ev Eşyaları İçin Evden Eve Nakliyat Kamyoneti

1 Nolu Araç:

Kamyonetler bir oda veya parça ev eşyası alabilecek kapasite olup genellikle genişliği 2,50 metre ve maximum uzunluğu ise 4.50 metredir. Bazı vatandaşlarımız 1+1 ev eşyasını kamyonet aracına sığar mı? Sorunusu çok sormaktadırlar. Bunu hacim hesaplama mantığı ile test ederek sonucunda sığmadığının firmamızca farkına vardık. Peki şöyle bir alternatif ortaya çıkabilir: evden eve eşyalarımda koltuk takımlarım eskimiş ve yeni evimde yenisini alacağım bunun için taşınmasını istemiyorum. Diyen müşteriler ile çok karşılaştık. Bu durum için 1+1 ev eşyası kamyonet aracına sığmaktadır.

Sadec e bir oda veya birkaç eşya taşımayı düşünüyorsanız 1 nolu kamyonet aracını tercih edebilirsiniz. 

1+1 Ev Eşyaları İçin Tercih Edilen Kamyonet

2 Nolu Araç: Orta boy Kamyonet

1 Nolu araçta bahsettiğimiz salondaki koltuk takımları taşınacak ise bu durumda hepsi 1 nolu araca sığmamaktadır. Bu durum için 2 nolu araç devreye girmektedir. 1+1 ev eşyaları için en ideal araçtır ancak evin metre karesi her evden eve değişiklik göstermektedir. Bu durumda evinizin metre karesi 80 metrekare ve üstü ise ev eşyaları Orta boy kamyonet aracına almayabilir. Fiyat hesaplamalarında vatandaşlarımız evim 2+1 fakat evimdeki eşya sayısı çok az evin büyüklüğüne göre fiyat belirlemesi mi yapılır mı? Diye bir soru sormalı gerçekten çok mantıklı. Bu durum için eşyalarınızın resimlerini tercih ettiğiniz evden eve nakliyat firması ile paylaşmanız durumunda eşya çokluğuna göre evden eve nakliyat aracı belirlenmektedir.

1 Nolu ve 2 Nolu kamyonet araçlarının en büyük avantajları İstanbul’daki bazı ilçe ve semtlerdeki dar sokaklara rahatlıkla girebilen araçlardır. Bu ilçe ve semtler Şişli veya Beyoğlu olabilir. Bu sokaklarda kamyonet araçları rahatlıkla ev eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Böyle dar bir bölgede oturuyorsanız ev eşyalarınız kamyonet aracı ile iki sefer olabilir. Bu durumda taşınacağınız firma ile iki sefer taşıma için pazarlık payı istemenizi öneriyoruz.

3 Nolu Evden Eve Taşıma Kamyonu(3+1, 2+1 Ev Eşyası İçin)

3+1 ve 2+1 Ev Taşıma Tercihi İçin Neden 3 ve 4 Nolu Araçlar?

3 Nolu Araç:

Evden eve nakliyat araçları içerisinde en çok tercih edilen kamyondur. Çünkü taşınması gereken evlerin eşyalarının çok olması nedeni ile tek bir seferde tüm eşyalar kamyona sığmaktadır. Birçok 3+1 ve 2+1 evler kamyonla rahat taşınmaktadır. Her 3+1 ev kamyon nakliyat aracı ile taşınır diyemeyiz. Bazı vatandaşlar evlerinde birçok kitap veya koli bulundurmaktadır. Bu durumda çok fazla bulunan kitaplar ve koliler ev taşıma kamyonlarına sığmaz.

3+1 ve 2+1 için 3 nolu kamyon aracı işinizi görecektir. Fakat evinizdeki koltuk takımı sayısı, koli ve hurç sayısını göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

3+1 Evden Eve Taşıma Kamyonu 6 Teker

4 Nolu Araç :

Hem büyük bir salonunuz hem de oturma odanız varsa toplamda iki adet koltuk takımınız ve odanızda bulunan masa gibi birçok eşyalar olabilmektedir. En büyük 3+1 ev eşyaları için bu kamyon doğru bir tercih olacaktır. Genellikle nakliyat sektöründe şehir içi şehirlerarası nakliyat uygulamalarında nakliyeciler bu kamyona daha çok altı teker kamyon olarak adlandırmaktadırlar. Bu kamyon şehir içi ev taşıma hizmetinde etkili olduğu gibi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde de sıkça kullanılmaktadır. En son firmamız altı teker kamyon nakliyat aracı ile İstanbul Ankara evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Bu kamyon 4+1 ev eşyalarını da alabilmektedir ama evin 160 metrekare olması gerekmektedir. Bu metre kareden daha fazla olması durumunda eşyalarınızın sığmama ihtimali artmaktadır. Evinizde kullandığınız eşyalar, odaların niteliği ve eşya miktarı kamyona eşyalarınızın sığması ile ters orantılıdır. Yani eşya sayısı arttıkça kamyona eşyalarınızın sığmaması artmaktadır.

3+1 ev taşımak için çağıracağınız nakliye kamyonunun eşyalarınızı almayacağı gibi bir durum şüphesi söz konusu ise eşyalarınızın hacmini hesaplamak en doğru karardır.

10 Teker Evden Eve Nakliyat Kamyonu, Büyük Ev Taşıma Kamyonu

3+1 ve Daha Büyük Evler İçin En Uygun Taşıma Kamyonu Hangisidir ?

5 Nolu Araç:

6 Teker kamyonun biraz daha büyüğü olan 10 teker kamyonu evden eve nakliyat sektöründe kullanılan en büyük kamyondur. Yüksekliği, genişliği ve uzunluğu diğer uzun kamyonlara göre daha fazladır. Şehirlerarası nakliyat sektöründe kamyoncular 3+1 ev eşyası yükleyerek geriye kalan kısımları kamyonun gideceği yöne gitmesi gereken parça eşyalar ile doldurmaktadır. Eğer arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızda sizinle beraber taşınmayı düşünenler varsa bu kamyonu tercih edebilir aynı anda beraber ekonomik taşınabilirsiniz.

Firmamızda tüm evden eve nakliyat araçları mevcut olup, müşterileri için haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Temiz ve hijyenik olan araçlar ile paketlemeli bir şekilde ev taşıma ihtiyaçlarınızı uzman ekibi ile kaliteli olarak gerçekleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat Aracı Arıyorum - WhatsApp İletişim Firmamızın müşteri temsilcilerini arayın, mail atın veya whatsApp uygulaması üzerinden iletişime geçin. Birçok yönden müşteri iletişimini arttırmak amacıyla tüm platform ve uygulamaları kullanmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet sunmak için kesintisiz telefon destek hattı sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.