0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Etiler Nakliyat

ETİLER NAKLİYAT

İstanbul Etiler nakliyat firması olarak kaliteli ve profesyonel taşıma faaliyetlerini en mükemmel bir şekilde uzman taşıma personelleri ile ile gerçekleştirmektedir. Ev veya iş yeri taşımacılık çeşitli durumlar doğrultusunda farklı şehir, il yada ilçelere taşınmak için nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Müşterilerimizin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ve hızlı taşımacılık sağlamak amacıyla hazırlıklara başlamaktadırlar. Bazı taşınmaya karar veren müşterilerimiz nakliye firması tercihi sırasında tereddüt ederek kaliteli ve profesyonel hizmet alacak mıyım? Gibi sorular ile şüphe yaşayabilirler. Bu gibi sorunlar ile Etiler nakliyat firması olarak kaliteli bir nakliye hizmeti sunmak için gerekli olan tüm incelemeleri  yaparak saygıdeğer müşterilerine kusursuz ve sorunsuz hizmet sunmak için ücretsiz ekspertiz ekspertiz hizmetini gerçekleştirerek eşyalarınızın hangi koşullar ve hangi nakliyat aracı ile taşınmasını belirlemektedir. Yıllardır sunduğumuz nakliyat hizmeti sektöründe taşımış olduğumuz birçok hizmet ile sizlere en kaliteli nakliye hizmetini sunmaktayız.  

Etiler Nakliyat firması olarak Beşiktaş ilçesinin Beşiktaş semtinde en kaliteli hizmeti siz değerki müşterilerimize ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız.

Etiler Nakliyat, Hizmet Çeşitliliği İle Tüm Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılamaktadır

Etiler Nakliyat firmamızın ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerini sizleri daha fazla bekletmeden sıralayalım.

 •  Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
 • Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajlama hizmeti)
 • Eşya, yük taşıma ve sigortalama
 • Paletli ürün taşımacılığı
 • Kolili taşımacılık
 • Kara taşımacılığı
 • Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı
 • Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

gibi ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize Tır, kamyon, kamyon ve panelvan nakliyat aracımız ile uzman taşıma personellerimiz ile mükemmel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Etiler Nakliyat Sürecinde Uygun Nakliye Aracının Belirlenmesi ve Paketleme Hizmeti

Etiler nakliyat firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz taşımak istediğiniz eşyalarınız için eşya kontrolü yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yaptığımız ekspertiz sonrasında yeterli olacak paketleme ekipmanları , ekip ve araç seçimi belirlenmektedir. Eşya ve ürün taşımacılığı çok hassas bir taşımacılık çeşitidir. Kırılgan, hassas ve değerli eşyalarınızın evden bulunması ile özel ambalajlama ve paketleme teknikleri için taşınmaya başamadan önce ambalajlama ekipmanları hazırlanmaktadır. Mutfak eşyalarınız, televziyon, bilgisayar ve benzeri elektronik cihazları birinci gurupta yer almaktadır. Diğer gurup içerisinde beyaz eşya, tablolar, değerli antika eşyalar ve tüm mobilyalarınız bulunmaktadır. Özenle marangoz ustamız tarafınca mobilyalarınız demote edilerek, ambalajlama ve paketleme tekniğimiz ile özen içerisinde yapılarak hassas bir şekilde kolilere yerleştirilmektedir.

Etiler Nakliyat firmamızın uzman taşıma personelleri ile ev ve eşyalarınızı kaliteli ve mükemmel bir şekilde sevkini yeni adresine teslim etmekteyiz.

Etiler nakliye, eşyalarınızın paketlemesinde eşya kapasitenize göre uygun araç seçimi ve araçlara eşyalarınızın taşınması gibi önmeli noktalara değinelim. Eşyalarınızın paketlenmesi firmamızın ambalajlama ve paketleme hizmetinden sorumlu olan personellerimiz gerçekleştirmektedir. Taşınma sırasında ise taşıma hizmetinden sorumlu olan personellerimizce’de uygun seçilmiş nakliyat aracımıza taşınmaktadır.  Nakliyat hizmetinde güvenli sürüş ve eğitim hizmetlerine sahip olmakta olan şofölerimiz yola çıkmakta ve istenilen adrese tam zamanlı teslimatı gerçekleştirmektedir. Yeşildağ nakliyat firmamızın adresinize gelmiş olan nakliye aracımız dan eşyalarınız yeni evinize personellerimiz taşınarak ev içerisinde istediğiniz düzenli personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Etiler Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri İçin İletişime Geçmeniz Yeterlidir

Firmamızın şehir içi hizmetlerinden ayrı olarak şehirler arası ev, ofis, büro ve eşya taşımacılığı hizmetlerinde sunmaktadır. Bu gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek için nakliyat firmamıza iletişim sayfasındaki irtibat numaralarını arayarak nakliyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Etiler nakliyat firmamız değerli müşterilerine esenlikler diler.

İstanbul’da Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. İsmail dedi ki:

  Etiler bölgesinde taşınmaya hazır olarak bekleyen makinalarım mevcut. Makinalarım vinç yardımıyla nakliye aracına yükleneceği için açık kamyonet nakliye aracı lazım. Araç filonuzda mevcut mudur?

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Nakliyat araç filomuzda kapalı açık çeşit ebatlarda nakliyat araçlarımız mevcuttur. Detaylı bilgi telefon üzerinden verilmiştir.

 2. Esra Sönmez dedi ki:

  Etiler Yeşildağ nakliyat firması ile 2+1 ev eşyamı sorunsuz bir şekilde yenibosna bölgesine taşıdılar. Paketleme ve ambalajlama malzemeleri sıfır malzemelerdi benim için en önemlisi müşteri memnuniyetiydi ve bunuda başarıyla kazandılar. Artık taşınma işlerimde sizler ile gerçekleştireceğim çok teşekkürler.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Ev eşyalarınız Etiler Yeşildağ nakliyat firmamızın uzman taşıma ve paketleme personelleri ile kaliteli ve ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirdik. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.