0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Erenköy Nakliyat

ERENKÖY NAKLİYAT

Nakliyat sektörü sürekli gelişmekte ve çeşitlenmektedir. Her taşımacılığı yaptığını belirten firmaların yerini nitelikli ve uzmanlaşmış taşımaya yönelen firmalar almaktadır.  Her sektörün ve eşyanın taşıma şekli ve şartları değişkenlik gösterdiğinden, incelikleri bilen firmalar öne çıkmaktadır. Erenköy Nakliyat firmamız 32 bin nüfuslu Erenköy bölgesinin taşımacılık sektöründe parlayan yıldızıdır. Eşyaları ve bölgeleri kategorize ederek, her taşıma işine özel olarak odaklanan firmamız mutlu müşterilerine her geçen gün yenisini ekliyor. Yenilikçi yapısı ile sektörü yakından takip eden firmamız ambalajlama ve yükleme alanlarında teknolojisini güncellemeye devam ediyor. Her boyuttaki araç sayısı ve deneyimli personelleri ile her bölgeye hizmet veren firmamız, eşya sahiplerinin rahat ve düşüncesiz bir taşımaya sahip olması için elinden geleni yapıyor.

Erenköy Nakliyat Firması

Erenköy Yeşildağ Nakliyat Firması İle Korunaklı Eşya Taşımacılığı

İŞ koşullarında yaşanan değişmeler, tayinler ya da yeni eşya alma gibi durumlarda taşıma işlemine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süreçte eşya sahiplerini sıkıntılı bir süreç bekler. Eşyanın nasıl taşınacağı, yeni yerde nasıl yerleştirileceği, eşyalara zarar gelip gelmeyeceği gibi birçok soru taşınanları yoruyor. Erenköy Nakliyat olarak müşterilerimizin sadece yeni hayatlarına yoğunlaşmasını istiyoruz. Tüm taşınma sürecini yöneten firmamız işbirliği içerisinde zamanlama planını yaparak şeffaf bir taşıma sağlıyor. Firmamız hem küçük hem de büyük kapalı kasa araçları ile hizmet veriyor. Eşyaların boyutuna göre en uygun araç kullanılıyor ve müşterilerin en ekonomik koşullarda taşınması amaçlamıyor. Firmamızın araçlarının kasaları tüm eşya tiplerine uygun olacak şekilde özellikle tasarlanıyor. Firmamızın kasası içerisinde teknolojik aletlerin ve kırılacak diğer eşyaların muhafaza edileceği özel bölümler bulunuyor.

Erenköy Nakliyat Hizmetlerinde Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık

Erenköy nakliyat olarak eşya taşımacılığı talebi ile gelen müşterilerimizle ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Burada eşyanın miktarı ve taşınacak mesafe göz önünde tutularak süre ve ücreti bildiriyoruz. Müşterilerimizin uygun görmesi halinde kendileri ile taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Firmamız hukuki sorumlulukları önemsediğinden kendi hak ve yükümlülüklerini bildiren sözleşmeyi imzalayarak müşterilerini haklarını garanti altına alıyor. Bu taşıma sözleşmesinde zaman, taşıma sorumlulukları, ücret, araç ve personel durumu bildiriliyor. Güven içinde imzalanan sözleşmenin ardından firmamız kendi bünyesinde taşıma planı hazırlıyor. Taşıma planımız müşterimize sunularak hazır olması sağlanıyor.  Firmamız sigorta konusunda da hassas davranıyor ve sigorta işlemleri başlatılmadan taşıma işlemine girişilmiyor. Görüldüğü gibi firma olarak müşterilerimizi düşünüyor, onarın eşyalarını onlar kadar önemsiyoruz.

Erenköy Sigortalı ve Sözleşmeli Nakliyat Hizmetleri

Beden gücüne dayanan taşıma işlemleri zaman almakta ve risk oluşturmaktadır. Eşyaların sağa sola çarparak çizilmesi, kırılması, ezilmesi gibi durumlarla karşılaşılma ihtimali bulunuyor. Ayrıca dar merdivenler ya da kapılardan geçişlerde zorluklar ortaya çıkıyor. Erenköy Nakliyat olarak bu problemi en aza indiriyoruz. Dar sokaklarda ve yüksek binalarda rahatlıkla kurulan asansörlerimiz ile hızlı ve güvenli bir taşıma gerçekleştiriyoruz. Asansörle taşımacılık işlemimiz sayesinde komşuları rahatsız etmeden, eşya sahiplerini farklı sorunlarla karşılaştırmadan sorunsuz bir süreç yönetiyoruz. Firmamız şoföründen taşıma personeline deneyim kokuyor ve bunu da müşterilerine yansıtıyor.

Erenköy Nakliyat Hizmetlerinde Montaj ve Paketlemenin Önemi

Erenköy Nakliyat tüm eşya türlerine yönelik taşımalarda kendisine ait ambalaj ve paketleri kullanıyor. Sanayi tipi battaniye, koruma bezleri, balonlu naylon ve streçler özenle seçiliyor ve eşyanın özelliğine göre taşıma işlemlerinde kullanılıyor. Mobilyalar ve beyaz eşyalar tam korunaklı şekilde sarılarak taşıma esnasında zarar görmeleri engelleniyor. Firma olarak montaj ve demontaj işlemlerinde özel marangoz personelimizi çalıştırıyoruz. Eşyanın niteliğine uygun demonte işlemlerini tamamlayıp ve yeni yerine müşteri tarafından gösterilen alana montajını yapıyoruz. Eşya tesliminde tüm kontrolleri yapıyor ve müşterinin şikâyetleri olursa bunları not ederek gerekli işlemleri hemen başlatıyoruz. Firma olarak Erenköy’de profesyonel ve güvenli taşımacılığı temsil ediyoruz. Firmamızdan yararlanın ve geleceğe endişesiz bakın.

Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sümeyra dedi ki:

    Hızlı güvenilir nakliyatın Erenköy deki tek adresi .

  2. Halil dedi ki:

    Erenköy’den Zeytinburnu ilçesine mobilyalarım kamyonet nakliyat aracı ile taşındı. Hem profesyonel işcilik hemde kaliteli ekipmanları ile işini kusursuz yapan firma. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.