0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Emirgan Nakliyat

Emirgan Nakliyat - Kamyonet Nakliyat

Nakliyat sürecinde A’dan Z’ye planlı ve firma takibi içerisinde taşınmak saygıdeğer müşterilerimizin arz ettiği durumdur. Müşteri istek ve doğrultularında hiçbir zaman şaşmayan Emirgan nakliyat firması evden eve taşımacılık, yük ve eşya taşımacılığı hizmetlerinde başarılı olmuştur. Geniş araç filosu ve profesyonel çözüm odaklı çalışmakta olan firma personelleri ile nakliye işinizi hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirin. 1995 yılında İstanbul’un her iki yakasında şube olarak kurulmuş olan Yeşildağ nakliyat, yaptığı nakliye işleri ve çalışmalar ile müşterileri tarafından benimsenmiş ve tavisye edilmiştir. Yük ve eşyaların taşınmasında süreç sonlandırılmasına kadar takibi bırakmayan firma yetkilileri ve çalışanları işini profesyonellik ile yapmaktayız. Sarıyer nakliyat adı altında sunduğumuz Emirgan nakliye ihtiyaçlarınıza yönelik pratik çözümler için firmamızı arayabilirsiniz.

Emirgan Nakliyat Hizmetlerinde Kalite ve Disiplinli Çalışma

 Sunduğumuz nakliye hizmetlerinde her zaman kaliteli işlemler yapmaktayız. Her zaman taşımacılıkta hızlı ve güvenli olarak işimizi yaparak müşteri potansiyelini en üst seviyeye çıkarıyoruz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, yük nakliyesi ve kurumsal nakliyat alanlarında kalite prensibi ile hizmet sunarak örnek firma olmayı hedefliyoruz. Emirgan nakliyat firması olarak sunduğumuz nakliye hizmetlerini detaylandıralım.

  • Şehir içi şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat
  • Yük ve eşya taşımacılığı
  • Sigortalama hizmeti
  • Fuar, kongre ve diğer organizasyon taşımacılıkları
  • Parsiyel yük ve eşya nakliyatı
  • Asansörlü evden eve taşımacılık

Hizmetlerini 7/24 kesintisiz olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında sunuyoruz. Merkez olarak İstanbul’dan Türkiye’nin diğer illerine hizmet taşıyan araçlarımız ile taleplerinizi bekliyoruz. Şehir içi fabrika ve işyerlerinden yeni adresine taşınması gereken ürünleri kapalı-açık kasa nakliye araçlarımız ile taşıyoruz.

Emirgan Nakliyat Hizmetleri - Evden Eve Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılık

Emirgan Nakliyat: Yük ve Eşya Taşıma Araçları – Nakliye Aracı Tercihi

Yük ve eşyaların taşınmasında nakliye aracının hacmi ve taşıdığı ağırlık oldukça önemlidir. Bu nedenle firmamız ile nakliye taleplerinizi yük veya eşyalarınızın ağırlık, hacim, yükseklik ve genişlik gibi teknik özelliklerine göre TIR, kamyon veya kamyonet nakliyat aracı belirlenmektedir. Emirgan nakliyat firmamızda çalışan personellerimiz 24 yıllık tecrübe ve deneyim ile taleplerinizi sorunsuz karşılıyor. Ev eşyalarınızın taşınması için hangi firmayı tercih edeceğim diyorsanız, Yeşildağ nakliyat ailemiz sizlere temiz ve profesyonel taşımacılık sunacaktır. Ev eşyası taşıma hizmetinde paketleme ve ambalajlama yaparak eşyaların çizilme ve hasar görmesini engelleyerek müşterilerinin stres yapmadan taşınmasını sağlamaktadır.

Emirgan Evden Eve Nakliyat – Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlardan taşınacak ev eşyalarının firma araç parkurunda bulunan asansörlü araç yardımıyla yüksek katlardan taşınmaktadır. İnsan gücü ile makul katlara taşıyan şirketimiz, insan gücünün yetmediği durumlarda asansörlü araçlar devreye girmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak Emirgan nakliyat hizmetlerini profesyonel ve uygun fiyat teklifleri ile gerçekleştiren şirketimizi aramaktan çekinmeyin. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Esenlikle kalın.

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.