0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Demirciköy Nakliyat

Nakliyat sektöründe firma sürekliliğini sağlamak ve müşteri kitlesini arttırmak için en önemlisi güvenilir bir firma olmaktır. Güvenilir bir firma olmakla beraber nakliyat firmaları arasında tanınmış ve tercih edilmiş firma damgası almaktayız. Nakliyat firmamız İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan Demirciköy semtinde nakliyat hizmeti sunmaktadır. Demirciköy nakliyat firmamız saygıdeğer müşterilerinin taşınacak olan eşya ve diğer ürünlerinin sevkini gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışma sistemine çok önem vermekte olup çalışmış olduğu müşterileri ile sürekliliği sağlamaktadır.

Demirciköy Nakliyat hizmetlerini en kaliteli ve uygun fiyat teklifleri ile sevkini gerçekleştiriyoruz.

Demirciköy Nakliyat Hizmetleri ve Müşteri Memnuniyeti

Demirciköy nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamız hizmet çeşitliliği sağlayarak müşteri kitlesini arttırmaktadır. Müşteri kitlesini arttırmak için sunduğumuz ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizi hemen sıralayalım…

 • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
 • Evden eve nakliyat (paketleme ve ambalajama)
 • Parça eşya taşımacılığı
 • Ürün taşımacılığı
 • Kara taşımacılığı
 • Ofis, büro ve fuar taşımacılığı
 • Paletli malzeme taşımacılığı
 • Kolili taşımacılık
 • Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

sıralamış olduğumuz ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri nakliyat araç filomuz ile profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Özel tasarıma sahip olan kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat aracımız ile araç filomuz zaman geçtikçe yenilemekteyiz.

Demirciköy Nakliyat Firmamızın Uzman Taşıma Personelleri İle Kusursuz Taşımacılık

Eşya ve ürünlerinizin gidilecek olan yeni adresinde yaşanacak zorlukların yanında taşıma esnasında yaşanacak birçok zorluk vardır. Demirciköy nakliyat firmamızın uzman taşıma personelleri ile bu zorlukların altından kolaylıkla gelmektedir. Eğer ürünlerinizin zaman problemi varsa bunu firmamızın yetkili kişilerine bildirmeniz yeterli olacaktır. İstenilen adrese zamanında ulaştıran kadrolu şöförlerimiz 15 yıldır bu işi yaparak İstanbul’un tüm bölgelerini bilmektedir. Firmamızın Taşıma personelleri olduğu gibi birde demonte ve montaj işlerinden sorumlu olan marangoz ustamız da bulunmaktadır. Ev kapılarından taşınırken geçmeyen dolap ve diğer mobilyalarınızı demonte haline getirmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalarınız paketleme hizmeti kapsamında sarılmaktadır. 

Demirciköy nakliyat olarak kamyonet nakliyat aracımız ile eşya ve yüklerinizi özenle taşıyoruz.

Demirciköy Nakliyat Hizmetlerinde Sigorta Sözleşmesi

Demirciköy nakliyat hizmetinde hazırlamış olduğunuz eşya listenizi Yeşildağ nakliyat firmamız ile yaptığınız sigorta sözleşmesine ekleyerek, taşınma sonrasında eksik ürünlerini nakliyat firmamızdan ürününüzün cinsinden fiyat talep etmeniz durumunda firmamız saygıdeğer müşterilerine ödemesini gerçekleştirecektir. 

Demirciköy nakliyat firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden faydalanabilmek için firmamızın yetkili kişileri ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. 7 Gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir. Bizleri tercih eden müşterilerimize şimdiden çok teşekkür ederiz.

İstanbul Ankara nakliyat hizmeti ile Demirciköy’den Ankara merkez ve ilçelerine taşınması gereken yük ve eşyalarınız uygun fiyat teklifleri ile taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yasemin Güner dedi ki:

  Kaliteli bir firma herkese tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.