0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Çengelköy Nakliyat

ÇENGELKÖY NAKLİYAT

Hayatın akışı içerisinde zamanla yaşanılan yerin değiştirilmesi gerekmektedir. Bu durum kişilerin tayinlerinin başka bir şehre ya da şehrin diğer bir bölgesine çıkması sebebiyle olabilmektedir. Bunun yanında kişisel eğitim ya da çocukların okulları sebebiyle veya sürekli tedavi gerektiren durumlar nedeniyle de ev değişikliğine gidilir. Kişilerin ev alarak kiradan kurtulması da taşınma gerektiren durumlardandır. Ofis değişikliği;  yetersiz gelme, müşterilere yakın bir yere geçme, iş merkezlerine taşınma ya da ofis satın alma sebebiyle olur. Sebebi ne olursa olsun eşya taşıma insanlar için zor olmaktadır ve taşıma gerçekleşene kadar başka bir şeye odaklanamamaktadır. Çengelköy nakliyat olarak; yüzümüzdeki tebessüm, donanımlarımızdaki teknoloji ve yüreğimizdeki özveri ile hizmet veriyoruz.Göztepe Nakliyat ve Taşımacılık Firması

Çengelköy Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Paketleme ve Ambalajlama

Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli unsur eşyanın hasarsız gitmesi için yapılan paketleme işlemidir. Her eşyanın kendisine özel uygun ambalaj ve paketler kullanılmalıdır. Firmamız teknolojinin imkânlarından yaralanarak yeni nesil paketleme ve sarma tekniklerini tercih etmektedir. Ambalajlarımız hem kullanışlı ve sağlam hem de ücreti yukarılara çekmeyecek uygunluktadır. Çengelköy nakliyat firmamız paketleme işlemini aceleye getirmez. Deneyimli personeli ile sağlam ve güvenli şekilde sarılan ürünler araçlara özenle yerleştirilir. Taşıma esnasında meydana gelebilecek doğal temasları önlemek için araç içi gerekli desteklemeler yapılır ve yerleştirme buna göre yapılır. Sarma ile yetinilmeyecek derecede önemli olan eşyalar kasanın özel korunaklı bölümüne alınır.

Çengelköy Yeşildağ Nakliyat Firması İle Kurum ve Ofis Taşımacılığı?

Çengelköy sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Bölgede birçok iş merkezi ve işletme kurulmaktadır. Şehrin gelişmesi ile beraber cazibe merkezlerinde değişiklikler yaşanmaktadır. Bu durum ofislerde ya da büyük holding binalarından değişiklik ihtiyacını doğurabilmektedir. Çengelköy nakliyat firmamız kurum taşımacılığı alanında da deneyimi ile farkını hissettirmektedir. Kurumlar ya da ofisler ne kadar büyük olursa olsun firmamızın geniş araç filosu sayesinde kolayca taşınmaktadır. Firmamız kurumların toplanma aşamasında paket ve ambalaj hizmeti vermektedir. Sır olan belgeler özel olarak kolilenir ve numara yöntemi ile listelenir. Yeni binada kolayca yeni yerlerine yerleştirilir. Çalışma alanındaki tüm cihazlar özel olarak korunur.

Çengelköy Nakliyat Hizmetlerinde Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Binaların şekilleri, yükseklikleri ve eşyaların niteliği taşımayı oldukça zorlayabilmektedir. İnsan gücüne dayalı taşıma işleminde merdivenlerde sıkışmalar yaşanabilmektedir. Eşyaların elden kayması, dar merdivene sıkışması, hızın ayarlanamaması sebebiyle etrafa sürtünmesi gibi durumlar eşyanın niteliğini bozabilmektedir. Merdivenle taşımalarla yüksek oranda renk atması, kırılma, çatlama gibi sorunlar görülmektedir. Yeni evde merdivenden taşıma yapılacağı da düşünülünce sonuçlar daha da vahim olmaktadır. Çengelköy nakliyat olarak bu riski göze almıyoruz ve asansörlü taşımacılığa yatırım yapıyoruz. Yükseklik ve sokak fark etmeksizin her alanda kurulan uygun nakliyat araçları ve asansörlerimiz ile merdivenlere ve bina asansörlerine ihtiyaç duymuyoruz. Müşterilerimizi hiç kimse ile muhatap etmeden sessizce taşımamızı gerçekleştiriyoruz.

Göztepe Paketlemeli ve Asansörlü Eşya Taşımacılığı

Çengelköy Yeşildağ Nakliyat Firması İle Yük ve Eşya Nakliye Hizmetleri

Çengelköy nakliyat firmamız olarak kurumsal kimliğimiz ile başarılı taşıma faaliyetlerimize her gün yenisini ekliyoruz. Çengelköy halkı tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz ve bunu daha da arttırmak için emek sarf ediyoruz. Firma olarak ilkelerle hareket ediyoruz ve günlük kazanç arttırma gayesi ile bu ilkelerden vazgeçmiyoruz. Firmamızın çalışma ekibi olarak her türlü eşya taşımacılığına aşağıdaki hususları göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz:

 • Taşıma sözleşmesi yapılır.
 • Taşıma planı hazırlanır.
 • Verilen sürelere uyulur.
 • Ambalaj ve paketleme yapılır.
 • Asansör kullanılır.
 • Yeterli sayıda personel hazır edilir.
 • Sigorta her daim başlatılır.
 • Çevrede gürültü oluşturulmaz.
 • Parça taşımacılığı yapılır.
 • Komisyonculuk yapılmaz.
 • Eşyalar kendi araçlarımız ile taşınır.
 • Müşteriye devamlı bilgi verilir.
 • Uygun fiyat politikası izlenir.

Çengelköy Yeşildağ nakliyat firmamızı nakliyat ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Güler yüzlü ve müşteri samimiyeti ile sizleri telefon başında bekleyen müşteri temsilcilerimiz sizlere taşımacılık hakkında detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Anadolu Yakasında Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. İsmail Bilgen dedi ki:

  Çengelköy Yeşildağ nakliyat firması villa taşımacılığını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Villamda ki tüm eşyalarım paketlenerek dikkatli bir şekilde evden eve nakliye aracına taşındı. Gerçekten profesyonel ve kaliteli bir taşımacılık firması. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.