0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Çamlıca Nakliyat

ÇAMLICA NAKLİYAT

Türkiye’nin metropol şehirlerinin başında gelen İstanbul, her yıl binlerce değişime şahit olmaktadır. Günaşırı ev ve ofis taşımacılığı gerçekleşmektedir. Yeni iş ve yaşam merkezlerinin açılmasıyla şehir içi hareketlilik görülürken eğitim, sağlık ve tayin gibi sebeplerle şehir dışına da eşya gitmektedir. Çamlıca Nakliyat olarak bu sürece dâhil oluyoruz ve müşterilerimizin yeni hayatlarına pozitif başlangıç yapmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Firma olarak kendi yeteneklerimizi ve teknolojimizi hiçbir zaman yeterli görmüyor ve hep daha yukarısını hedefliyoruz. Araçlarımız, asansörlerimiz, personelimiz ve nakliyat sistemimiz ile konforlu bir hizmetin kapılarını aralıyoruz. Kapalı kasa araçlarımız ile özel eşyalarınızı, evlerinizi ve ofislerinizi titizlikle taşıyoruz.

Çamlıca Nakliyat Araçları İle Müşterilerimize Haftanın 7 Günü 24 Saat Kesintisiz Yük ve Eşya Taşımacılığı Hizmetleri Sunmaktayız.

 Yeni Nesil Taşımacılığın Eski Yüzü

Çamlıca nakliyat nesiller boyu devam eden taşıma deneyimi ile eşya taşıma sektörüne yeni bir boyut kazandırıyor. Eşya taşımacılığında konfor ve güveni önceliğinde tutan firmamız, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Güvenli taşımacılık kapsamında taşıma sözleşmesi, taşıma planı ve sigortalı taşımacılık işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Taşıma sözleşmesinden kaçınmıyoruz. Müşterilerimiz ile konuştuklarımızı ve vadettiklerimizi sözleşmeden belirtiyor ve onların hukuki güvencelerini sağlıyoruz. Sözleşme ile beraber taşıma planını hazırlıyoruz. Taşıma planı hazırlanırken müşteri ile diyalog halinde oluyor ve ona uyan zamana taşımayı kararlaştırıyoruz. Taşımanın zamanı, süresi, içeriği hakkında müşteriyi bilgilendiriyoruz. Yüksek güvenceli sigorta poliçeleri olmadan asla yola çıkmıyoruz. Bizden kaynaklı olmayan hususları da düşünerek, poliçe garantisini sunuyoruz. Teslimat anında müşterimiz ile beraber titizlikle kontrolleri yapıyor ve hasarları tespit ediyoruz. Biz müşterilerimizi onlar kadar düşünüyor ve önemsiyoruz.

Eşya Taşımacılığında Asansör Devrimi

Kendi bünyemizde bulunan ve taşınabilen asansörlerimiz ile hizmet veriyoruz. Asra uzanan tecrübemiz ile geleneksel taşımacılığın doğurduğu sorunları biliyoruz. Merdivenlerden bazı eşyaların geçmemesi, eşyaların duvarla ve korkuluklara sürtmesi, kapılardan temas ederek geçmesi gibi durumlara göz yummuyoruz. Merdivenlerde eşya taşıyarak hem eşyaların hem de binanın iç tasarımının bozulmasını kabullenmiyoruz. Bunun için Çamlıca Nakliyat olarak asansör kullanıyor ve taşımayı dışarıdan yapıyoruz. Binada taşıma olduğu anlaşılmayacak kadar sessiz bir çalışma yürütüyor ve sizi sor durumda bırakmıyoruz.

Çamlıca Yeşildağ Nakliyat İle Parça Eşya Taşımacılığı Dönemi

Firmamıza müracaat eden her müşterinin eşyasının tam arabayı doldurmadığının farkındayız. İstanbul genelinde bilinen ve tercih edilen bir firma olmamız nedeniyle bu az eşyaları ayrı bir değerlendirmeye alıyoruz. Küçük araçlarımızı devreye sokuyor ya da büyük araçlarda birkaç eşyayı birleştiriyoruz. Böylelikle Çamlıca nakliyat olarak eşyası ne olursa olsun tüm müşterilerimizin uygun fiyatlara taşınmasını ve kalitemizden yararlanmasını istiyoruz. Parça eşyaları sistemli bir şekilde yüklüyor ve asla karıştırmıyoruz. Sırasına göre yükleme yapıldığı için indir- boşalt yapmıyoruz.

Çamlıca Nakliyat Destek Ekibimiz Telefon Başında Sizlere Hizmet Tanıtımı ve Fiyat Teklifi Vermektedir.

Kurumsal Taşımacılıkta Çamlıca Nakliyat Kalitesi

Holdingler, kamu iktisadi teşebbüsleri, büyük şirketler, devlet idareleri gibi komplike bir yapıda olan birçok birimle hizmet veren yerlerin taşıması hassastır. Kurum taşımacılığında hızlı hareket etmek, güvenli olmak, evrakları karıştırmamak, sistemli yerleştirmek gibi birçok özel durum bulunur. Firma olarak yıllardır kurum taşımacılığı yapıyoruz. Taşımanın hızlı olması için tüm araçlarımızı buraya yönlendiriyor ve tüm mesaimizi burada harcıyoruz. Araçlara klasörleme ve numaralandırma mantığı yüklüyor, karışmaların önüne geçiyoruz.

Eşya Taşıma Hizmetinde Paketlemede Çamlıca Nakliyat Kalitesi

Çamlıca nakliyat olarak her eşyaya özel bir paketleme tekniği kullanıyoruz. Beyaz eşyaları, mobilyaları ve kıyafetleri ayrı olarak değerlendiriyoruz. Mobilyalarda yumuşak paketleme malzemelerini tercih ederek cilalı bölgelerin korumasını sağlıyoruz. Baloncuklu naylon ve Kraft kâğıtlar kullanarak eşyaların direncini arttırıyor. Firmamız personeli tarafından zorunlu olduğu kanaatine varılan yerlerde karton malzemelerle desteklemeler yapılıyor. Kırılabilir eşyalar yüksek risk taşıdığından özel kuru ve sandıklara yerleştiriliyor. Firmamızı seçerek kaliteyi edinebilir, zor olan taşınmayı kolay hale getirebilirsiniz.

İstanbul Nakliyat ve taşıma uygulamalarınızı gerçekleştirdiğimiz birkaç bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.