0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Büyükçekmece Nakliyat

Bir konumdan farklı bir konuma yük ve eşyaların taşınması, modern çağın gelişmesiyle daha hızlı bir hale geliyor. Kurulduğu yıldan bugüne kadar politikaları doğrultusunda hedeflerini başarmaya çalışan Yeşildağ nakliyat firmamız İstanbul’da pek çok ilçe ve semtlere sunduğu nakliye ve taşımacılık hizmetlerinde memnuniyet bırakarak marka haline gelmiştir. Büyükçekmece nakliyat firması olarak büyük, küçük nakliye araç taleplerini müşterilerini bekletmeden karşılamaktadır. Geliştirdiği yük ve eşya takip sistemi ile taşınan sizseniz eşyalarınızı taşıyan aracın hangi bölgede ve hangi bölgeye gittiğini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Eşyalarınızın taşıma sistemine göre koruma uygulaması oluşturan nakliye firmamız siz değerli müşterilerine en küçük kusur oluşturmadan eşyalarının taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Büyükçekmece Nakliyat - Yük ve Eşya Taşıma Aracı

Büyükçekmece Nakliyat Hizmetlerinde Doğru Adres

Büyükçekmece nakliyat hizmeti için doğru adreste olduğunuzu biliyor muydunuz? Yaptığı evden eve taşıma, ofis ve büro nakliyatı, yük taşımacılığı ve kurumsal nakliyat alanlarında birçok iş ve projeye imza atmış olan firmamız nakliye talepleriniz için hizmete hazır şekilde beklemektedir. Firmamızın sunduğu nakliye hizmetlerini sıralayalım.

  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat hizmetleri
  • Yük ve eşya taşımacılığı ve sigortalama
  • Organizasyon taşımacılıkları (Fuar, Etkinlik, Kongre vs)
  • Yük ve eşya depolama hizmeti
  • Yük taşımacılığı
  • Ücretsiz ekspertiz (fiyatlandırma)

Gibi birçok sayıda ayrıcalıklı nakliye hizmetlerini Büyükçekmece nakliyat ve taşımacılık adı altında saygıdeğer müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti için gerekli donanıma ve kapasiteye sahip taşıma araçlarımız ile 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 veya villa taşıma hizmetlerini paketleme ve ambalajlama hizmeti dahil olarak gerçekleştiriyoruz. Firmamızda görev alan personeller eğitim süreçlerini tamamlamış olup, hizmet gerçekleştirmek için seçilmişlerdir.

Büyükçekmece Nakliyat - Evden Eve Nakliyat - Paketleme ve Ambalajlama

Büyükçekmece Yük ve Eşya Taşımacılık Hizmetlerinde 7/24 Aktif Firma

Şehir içi şehirler arası yük ve eşya taşımacılığı için sizlere uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız senenin 365 günü boyunca haftanın 7 günü 24 saat boyunca sürekli aktiftir. Nakliye ve taşımacılık talepleriniz için Büyükçekmece nakliyat firmamız ile iletişime geçmekten asla çekinmeyin. Sadece bizi izleyerek taşınmanın keyfini çıkaracağınıza garanti verip, eşyalarınızı garanti altına alarak taşınması uygun kurallar içerisinde gerçekleşmektedir. Yeşildağ nakliyat şirketimizi şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize teşekkür ederiz. Hoşçakalın efendim.

İstanbul Avrupa yakasında nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Can dedi ki:

    Yeşildağ nakliyat firması ile çalıştık ve çok memnun kaldık. Artık nakliye ihtiyaçlarımızda tercih edeceğimiz ilk firma. Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.