0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bulgurlu Nakliyat

BULGURLU NAKLİYAT

İnsanlar; okul, işyeri, hastane gereksinimlerinin etkisiyle ev değiştirmektedir. Bazen yeni bir daire satın alınması ya da daha iyi şartlardaki bir dairenin bulunması halinde de ev değişimine gidilmektedir. Ofisler için de aynı durum söz konusudur. İşletme sahibinin ofis satın alması ya da daha avantajlı bir ofis bulması nedeniyle işletmenin taşınması söz konusu olmaktadır. Ev taşıma işlemi başta kadınlar olmak üzere ev sakinlerinin kâbusu olmaktadır. Bulgurlu nakliyat firması olarak uyku kaçıran bu süreci en güzel şekilde atlatmak isteyen müşterilerimizin yanındayız. Sürecin götürdüğü hassasiyetlerin bilincinde olarak iyi bir nakliyat firmasının sahip olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır. Firmamız 30 bin nüfuslu Bulgurlu bölgesinin en güvenli nakliyat firması olarak bilinmektedir.

Bulgurlu Nakliyat Hizmeti İle Ev ve Ofis Eşyalarınızı Sorunsuz Bir Şekilde Yeşildağ Nakliyat Taşınmasını Gerçekleştirmektedir.

Bulgurlu Ev ve Ofis Taşımacılığı Uzman Ekibi İle Sorunsuz Hizmet?

Bulgurlu nakliyat olarak çözüm odaklı çalışıyoruz. Taşıma politikamızı müşterilerinin mutlu olması üzerine kuruyoruz. Evlerin ve ofislerin nadide eşyalarını titizlikle taşıyoruz. Eşyaları düzenli olarak paketliyor ve sıralıyoruz. Paketleme aşamasında firmamızın özel olarak temin ettiği streç, folyo, balonlu naylon ve battaniyelerden yararlanıyoruz.  Beyaz eşya, televizyon, klima, bilgisayar gibi elektronik aletlerin sarsılmalardan etkilenmemesi için gerekli önlemleri alıyoruz. Mobilyaların ahşap aksamları ile kumaş bölümleri çizilme, kırılma ve kirlenmelere karşı özel olarak koruma altına alınmaktadır. Mobilyalar daha güvenli taşınmaları için uzman personelimiz tarafından sökülür ve yerinde tekrardan monte edilir. Mobilyaların genel kondisyonu korunacak şekilde çalışma yürütülür.

Bulgurlu Kurumsal Taşımacılık

Devlet daireleri ile büyük binalarda faaliyet gösteren özel şirketlerin tüm birimleri ile beraber başka bir binaya taşınmaya karar vermesi halinde kurumsal taşımacılık söz konusu olur. Bulgurlu nakliyat kurumsal taşımacılık işlerinde deneyimlidir. Kurumların hem eşyalarının zarar görmemesi üzerinde durulur hem de bilgilerin karışmaması için titiz davranılır. Bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini önleyecek tedbirler alınır. Kategorilere ayırma ve numaralandırma sayesinde evraklar karışmaz ve güven altında tutulur. Firmamız toparlanma sürecinde kurum çalışanlarına yardımcı olur ve paketlemeleri bizzat yapar. Kurumun çalışma kapasitesine göre yeterli sayıda araç ve personel ayarlanır.

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Asansör İle Taşımacılık

Taşıma yapılacak olan binalar çok katlı olabilmektedir. Bazı ofisler ise yüksek katlı plazmalarda bulunur. Katların yükselmesi ile beraber eşyaların çizilme, ezilme gibi riskleri de artar. Bunların merdivenlerle taşınması da çok ayrı sorunları beraberinde getirir. Eşyaların duvarlara çarpması, korkuluklara temas etmesi, dar merdivenlerden geçmemesi gibi sorunlar oluşur. Ayrıca binalarda huzursuzluk meydana gelir. Binalara ait asansörlerin kullanılmasını tercih eden firmalar olsa da daha narin olan bu asansörler çabuk arızalanır. Bu durum komşular ile eşya sahibinin arasını bozabilir. Bu nedenle Bulgurlu nakliyat olarak taşımalarda endüstriye eşya taşıma asansörlerini tercih ediyoruz. Binalarda eşya taşıma faaliyeti olduğunu hissettirmeden ve genel nizamı bozmadan eşyaları araca yüklemektedir. Asansörler firmamızın kendisine ait olduğundan maliyetler yükselmemektedir.

Bulgurlu Asansörlü Eşya Taşımacılığı Hizmeti Sunarak Yüksek Katlı Binalara Kolay Bir Şekilde Eşyalarınızı Taşıyoruz.

Bulgurlu Nakliyat Hizmetini Yeşildağ Nakliyat Firması İle Güvenli Gerçekleştirin

Firmamız Bulgurlu nakliyat faaliyetlerinde sigorta işlemleri tamamlanmadan taşımacılık yapmaz. Sahaya inmeden önce genel ve özel sigorta poliçeleri hazırlanır. Firmamız eşyanın yüklenmesi esnasında gerekli sayımı yapar ve teslim anında kontrolleri yapar. Müşteri ile beraber yapılan kontrol sonunda tazminatın söz konusu olabileceği durumlar kayıt altına alını ve sigortadan bedelleri temin edilir. Firmamız ofis ve ev taşımacılığında parça eşya taşıması yapar. Parça eşya taşıması ve eşyanın başka firmaya devir edilmesi konusunda müşterilerin alacağı kararlara saygı duyulur. Sektörün genel fiyat kriterleri dikkate alınarak en adil fiyat belirlenir. Yenilikçi çalışmalar ile kalite arttırılırken, ücretlerin düşmesi için çalışır. İşimden olmayayım, eşyamla firma ilgilensin diyorsanız firmamızla iletişime geçiniz.

İstanbul’da nakliyat ve taşımacılık uygulamalarını gerçekleştirdiğimiz birkaç bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.