0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bostancı Nakliyat

BOSTANCI NAKLİYAT

Yakın zamanda taşınacaksınız ve bunu dert mi ediyorsunuz? Eşyaları toplamak, paketlemek, yeniden yerleştirmek gibi işlemler gözünüzde mi büyüyor? Taşıma anında sizin için değerli ve anlamlı olan eşyalarınızın kırılmasından mı korkuyorsunuz? Bostancı nakliyat olarak sizleri bu düşüncelerinizden kurtarıyor ve her türlü sorumluluğu yükleniyoruz. Yılların firmamızda oluşturduğu tecrübelerden yaralanarak taşımada kalite oluşturuyoruz. Eşya taşıma sektörüne ait tüm inceliklere zamanla vakıf olduğumuzdan müşterilerimize güven veriyoruz. Sahip olduğumuz olumlu imajımızı devam ettirmek için yeniliklere kapımızı açıyor, eksiklerimizi görerek kendimizi yeniliyoruz. Karayolu taşımacılığının parlayan yıldızı olarak eşya taşıma sürecinde ekip halinde çalışıyor ve iş bölümü yaparak aşamalarda uzmanlık sağlıyoruz.Bostancı Nakliyat Firması, Bostancı Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık Hizmetleri

Bostancı Nakliyat İle Güvenli Taşımacılık

Evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerinden yararlanan kişilerin taşıma sözleşmesi imzalamadıkları için mağdur oldukları çokça dile getirilmektedir. Her şey yolunda giderse taşıma sözleşmesi imzalanmasının önemi olmayabilir. Ancak taşıma aşamasında yaşanacak problemlerden sözleşmenin bulunmaması nedeniyle müşteriler hakkını arayamamaktadır. Örneğin bazı firmalar daha iyi iş bulduklarında müşterilerini işini aksatmaktadırlar. Bu durumda müşterileri açıkta kalmakta ve haksızlığa uğramaktadırlar. Bostancı nakliyat olarak müşterilerimizi garanti altına alıyor ve kendimize sorumluluk yüklüyoruz. Taşımanın tüm ayrıntılarını burada belirterek; şeffaf bir hizmet veriyoruz. Araçlarımızın tamamına sigorta yaptırıyor ve özel eşya sigorta işlemlerinden de yararlanıyoruz.

Kurumsal Taşımacılıkta Bostancı Yeşildağ Nakliyat Kalitesi

Evden eve taşımacılık işlemleri kalite ve deneyim istemektedir. Evden eve nakliyat sektörünün deneyime, tecrübeye ve filo ağına ihtiyaç duyulan alanıdır. Kurumlar birçok birimden oluşur ve her birimin kendisine ait eşyaları ve belgeleri bulunur. Kurumlarda günlük faaliyetler çok fazladır. Taşımanın gecikmesi bu nedenle daha yüksek zararlara yol açabilir. Bostancı nakliyat firmamız kurumsal taşımalara ayrı bir ihtimam gösterir. Tüm personelimizle kurum binasına intikal ediyor ve toparlanma aşamasına katılıyoruz. Her belgeleri özel kutulara yerleştiriyor ve onlara seri numaraları vererek düzenli bir şekilde taşıyoruz. Kurumsal taşıma işlemlerinde tüm araçlarımızı ve personelimizi seferber ediyoruz. Şirketler, kamu daireleri, iktisadi teşebbüsleri ve çok yapılı işletmelere bu kapsamda hizmet veriyoruz.

Her Türlü Taşıma İşleminde Asansör Yardımı

Eşya taşıma asansörleri taşıma işlemlerinden büyük kolaylık sağlamaktadır. Asansör vasıtası ile yapılan taşıma işlemleri oldukça sorunsuz olmaktadır. Öncelikle bina içlerinde insan gücü ile yapılan taşıma işlemlerinde eşyalarda sıklıkla hasarlar meydana gelmektedir. Hasarların yanında taşıma işleminin gürültüsü, kapılarda ve bina asansörlerinde arızaların oluşması gibi sebeplerle tatsızlıklar yaşanmaktadır. Günümüz teknolojisi ile donatılmış asansörleri kullanarak tüm bu sıkıntıları aşıyoruz. Bostancı nakliyat firmamıza ait asansörleri kullandığımızdan ekstra ücret talep etmiyoruz.

Bostancı Kaliteli ve Güvenli Taşımacılık Hizmeti

Profesyonel Ambalaj ve Paketlemeli Bostancı Nakliyat Hizmetleri

Evden eve eşya taşıma firmaları ile müşterileri karşı karşıya getiren durumların başında eşyaların taşıma anında zarar görmesi gelmektedir. Özensiz taşınan, kendi özelliğine göre paketlenmeyen eşyalar yolculuk esnasındaki etkileşim sonunda kırılmakta, çizilmekte ya da ezilmektedir. Eşyalarına özenli olarak bakan müşterileri hayal kırıklığı yaşamaktadır. Bostancı nakliyat müşterilerinin eşyalarını kendisinin eşyası gibi görür ve o titizlik içerisinde taşır. Mobilyaları ve beyaz eşyaları balonlu naylon ve kâğıtlarla sarıyor, yumuşak malzemeler tercih ediyoruz. Kartonlarla destek sağlayarak daha dirençli hale getiriyoruz. Küçük eşyalarınızı birer birer sarıyoruz. Büyük kırılan eşyalar, müzik aletleri, spor teçhizatları,  kıyafetler ve elektronik eşyaları özel sargı malzemeleri ile kaplıyoruz.

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Eşyası az olan müşterilere parça eşya taşıma imkânı sunarak daha düşük fiyatlar veriyoruz. Müşterilerimiz ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda taşımaları kendimiz yapıyoruz. Üçüncü firmalara eşya devri yapmıyoruz. Kalitemize güvenen müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz. Gerekli izinleri alarak hemen taşımaya başlıyoruz. Hızlı, kaliteli, konforlu ve güvenli taşımacılık için firmamızla irtibata geçiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Rafet dedi ki:

    Yükümü Bostancı’dan İkitelli’ye sorunsuz bir şekilde taşıdılar çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim. Çok güvenilir bir firma.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Bostancı Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Rafet Bey.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.