0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Beykoz Nakliyat

Beykoz nakliyat hizmetine ihtiyacı olan saygıdeğer müşterilerimize uzman taşıma ekibimiz, büyük, küçük nakliyat araç filomuz ve kaliteli yük ve eşya taşıma ekipmanlarımız ile en mükemmel hizmeti vermekteyiz.

Firmamız diğer nakliye firmaları arasında en tercih edilen firmalardan biriyiz. Çeşitli yük ve eşya taşıma kapasitedeki kapalı, açık kamyon ve kamyonet araçlarımız ile en ekonomik nakliyat hizmetini sunmaktayız. Firmamız fiyat teklifi oluştururken sevkiyatın yapılacağı yer, miktar, boyut, yük ve eşyalarınızın cinsleri göz önüne alınarak siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat teklifini içeren fiyat listesi sunuyoruz.

Ücretsiz ekspertiz personellerimiz müşterilerimizin talepleri üzerine adresinize gelerek eşya ve yüklerinizin miktarını, boyutunu, ebatını, hacmini ve ağırlığını belirleyip ve yükün taşınacağı adresin uzaklığı konusunda müşterilerimizden bilgi edinmektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yük ve eşyalarınızın kapasitelerine göre hangi nakliye aracının tercih edilmesini  ve her özellik için maliyet bilgisi içermekte olan ekspertiz raporunu saygıdeğer müşterilerimize whatsapp uygulması üzerinden veya faks ile göndermekteyiz.  Firmamızın çıkarmış olduğu fiyat listesinden memnun kalmanız üzerine Beykoz nakliyat hizmetimiz üzerine sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.

Beykoz Nakliyat Resim 1

Beykoz Nakliyat Sigortalı ve Tam Zamanlı Taşıma Hizmetimiz

Taşınacak olan yükünüzü sigorta ve nakliye sözleşmesi kapsamına alınmasından sonraki süreçte, belirlenen tarihte ve saatte taşıma işleminiz gerçekleştirilecektir. Yükünüz için belirlenmiş olan nakliyat aracımız adresinize gelmektedir.  Uygun bir yere park edilmesinden sonra uzman taşıma personellerimiz ile aracımıza yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Beykoz nakliyat hizmetimiz yük, eşya  ve malzemelerinizin tüm paketleme, taşıma ve yerleştirme gibi özellikleri içermektedir.

Taşınacak olan yükünüzün ekspertiz sonuçlarını ve fiyat listesini hazırlamış olan ekspertizlerimiz, taşınma işlemi gerçekleşirken personellerimizin başında bekleyerek işlerin sözleşmede belirttiği gibi gerçekleştirilip gerçekleşmediğini denetlemektedirler.

Beykoz Nakliyat Büyük ve Küçük Nakliyat Araç Filosu

Beykoz nakliyat araç filomuz ile ihtiyacınıza uygun olan her özellik ve kapasitedeki kapalı, açık tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçlarını barındırmaktadır. Yükünüze uygun olan nakliyat aracı ile yeni adresinize sevk gerçekleştirilmektedir. Yükünüzü seyahat anında, yükleme ve indirme koşullarında sigorta kapsamına almaktayız. Ekibimiz siz saygıdeğer müşterilerimizin gösterdiği şekil ve düzende yükünüzü yerleştirip. Nakliyat işlemini sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır.

Beykoz nakliyat ihtiyaçlarınız için kaliteli ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adreste olup, İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerindeki yük ve eşyalarınızı büyük dikkat ve özen içerisinde taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Nakliyat işlemi bu işin ehli personelleri tarafından yük ve eşyalarınızı taşımasını gerçekleştirmeniz en doğru karardır. 

Beykoz Nakliyat Resim 2

Beykoz nakliyat hizmetimiz ile hiçbir şekilde yük ve eşyalara işinde uzman ekibimiz ile siz saygıdeğer müşterilerimizi dokundurtmadan tüm yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Birincil sınıf kaliteli paketleme ve ambalajlama ekipmanları ile nakliye işlerinizi kaliteli bir şekilde memnuniyet bırakarak gerçekleştiriyoruz.

Beykoz Nakliyat Güvenli Taşımacılık Sağlayarak Müşteri Memnuniyetini Kazanmaktadır

Nakliyat firmamız Beykoz nakliyat hizmeti ile büyük öz güven içerisinde kusursuz bir taşımaya siz değerli müşterilerimize garanti vermekteyiz. Müşteri odaklı bir şekilde müşterilerimizin beklentilerini düşürmeyerek en kaliteli ve mükemmel hizmeti sunma çabası içerisindeyiz. Bunun için kaliteli nakliyat araç filomuz ile kaliteden taviz vermeyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Beykoz nakliyat ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından veya e posta adresimizden firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızın yetkilileri siz saygıdeğer müşterilerimize detaylı bilgi vererek, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için kısa sürede ekspertiz hizmetimizi sizlere yönlendireceklerdir.

İstanbul’da Diğer Sunduğumuz Nakliyat Hizmetlerimizden Biri de;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Betül Demir dedi ki:

    Beykoz bölgesinden Kadıköy bölgesine 20 adet kolili eşyalarımın taşınmasını kamyonet nakliyat aracı ile gerçekleştirdiler. Gerçekten güler yüzlü ve nakliye işini hakkı ile yapıyorlar. Ben memnun kaldım ve artık hep taşıma işlerimi Beykoz Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim. Herkese garanti olarak tavsiyede bulunurum.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Beykoz Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, Betül Hanım.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.