0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Nakliyat

BEŞİKTAŞ NAKLİYAT

Beşiktaş ilçesinden İstanbul’un diğer ilçe veya semtlerine taşınmak veya eşyalarınızı taşımayı düşünmekte ve nakliye firması arayışında olan müşterilerimize sorunsuz yük ve  eşya taşıma garantisi veriyoruz. Yeşildağ nakliyat firmamız, nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet sunmuş ve her daim sunmaya devam etmektedir. Beşiktaş nakliyat hizmetinde uzun yıllar kazanmış olduğu deneyim, tecrübe ile  Beşiktaş ilçesinde  yeni model nakliyat araçlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti, yük ve eşyalarınızın sigortalanmasına kadar tüm adımları sistematik bir şekilde ciddiyet ile yapmaktayız. Beşiktaş nakliyat hizmetimizde ücretsiz ekspertiz elemanlarımızı yük ve eşyalarınızın bulunduğu konuma göndererek keşif yapılması istenilmektedir. Bu keşif sırasında yük ve eşyalarınızın boyut, hacim, ağırlık ve miktar gibi bilgiler öğrenildikten sonra keşif sonucunda detaylı bir şekilde taşınma raporu çıkarmaktadır. Bu taşınma raporu içerisinde maliyet fiyatı, yük ve eşyalarınızın kaç personel ile taşınacağı, paketleme hizmetinin kullanılıp kullanılmayacağı ve hangi nakliyat aracı ile taşınması gerektiği gibi detaylı bilgiler yazmaktadır. Keşif hizmetinden sonra müşterilerimizi ofisimize yönlendirmekteyiz. Ofisimizde yapılan nakliye ve sigorta sözleşmesi ile taşıma işleminin ilk basamağı gerçekleştirilmiş olur.

Beşiktaş Nakliyat Araçları

Taşımacılık hizmetlerinden sorumlu olan taşıma personellerimiz yük ve eşyalarınızın cinsine dikkat ederek dikkatli ve özen içerisinde taşınmasını nakliye aracımıza gerçekleştirmektedir.  Yüklerinizi zarar görmeden yeni adresine taşımak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri kitlesini ve sürekliliğini arttırmak için en mükemmel hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunuyoruz.

Beşiktaş Nakliyat Hizmetinde Sigortalı ve Güvenilir Taşımacılık

Sigorta kapması içerisinde alınan yük ve eşyalarınızın taşınma esnasında oluşabilecek zarar ve kırılmalara hizmeti ile siz saygıdeğer müşterilerine ödeme yapacaktır. İstanbul şehir içi nakliyat firmamız, Beşiktaş nakliyat hizmeti ile hiçbir yük ve eşyanıza zarar gelmeyeceğine, kırılmayacağına ve kaybolmayacağına garanti vermektedir. Firmamız nakliyat işlerinizi dikkatli, güvenilir ve dürüst bir şekilde yapmaktadır. Taşınmanızı kendi taşımamız gibi hiçbir fark yaratmadan kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş nakliye hizmetini gerçekleştirmekte olan uzman taşıma personellerimiz yeni adresinize nakliye aracımız ile ulaşan yüklerinizi sizin gösterdiğiniz şekilde ve düzende yerleştirmektedirler. Tüm yerleştirme ve düzenleme işlemi bittikten sonra sigorta  sözleşmesinde yer alan yük ve eşyalarınızın miktarları kontrol edilerek nakliyat işlemi sonlandırılmaktadır.

Beşiktaş Nakliyat Kalitesiz Firmalar İle Çalışmamanızı Önermektedir

Beşiktaş nakliye hizmetimiz ile hiçbir yüke siz değerli müşterilerimizi dokundurtmadan aracımıza yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş ilçesinde uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti göstererek kalitesiz bir şekilde yük eşyalarınızı hasarlı teslim edip hemde ek ücret talep etmekte olan birçok nakliyat firması bulunmaktadır. İstanbul Nakliyat firmamız, Beşiktaş nakliyat hizmetimiz ile bizleri araştırmadan ve müşteri memnuniyetlerini görmeden bizleri tercih etmemenizi öneriyoruz.

Beşiktaş Nakliyat Resim 2

Beşiktaş nakliyat hizmetinden memnun kalan müşterilerimiz web sitesine yorum yaparak aldığı hizmeti değerlendirmektedirler. Beşiktaş web sayfamızdaki müşteri yorumlarını okumanızı önermekteyiz. Beşiktaş nakliyat hizmetini nakliye sözleşme maddelerine uygun bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz keşif hizmeti ve rapor düzenlemiş olan ekspertizimiz taşıma esnasında adres yerinde bulunarak yük ve eşyaların sözleşmeye göre gerçekleştirilip gerçekleşmediğini denetlemektedir.

Beşiktaş Nakliyat Hizmeti Sonucunda Kolay Ödeme Seçenekleri

Nakliyat firmamız hizmetlerinde kolay ödeme seçenekleri sunmaktadır. Nakliyat işinizi sonlandırdığımız zaman ödemenizi  nakit, havale ve kredi kartı gibi kolay ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimizi fiyat konusunda hiçbir sıkıntıya düşürmeden gönül rızasını alıp nakliyat işini bitirdiği adresten ayrılmaktadır.

Beşiktaş nakliyat hizmetimiz ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Büyük ve küçük araç parkuru ile her türlü yük taşıma hizmetini personellerimiz ile veriyoruz.  Firmamızı web sitemiz üzerinde bulunmakta olan telefon numaralarından veya e posta üzerinden firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Beşiktaş nakliyat hizmetimizden memnun kalacağınızı garanti ederek telefonlarınızı bekliyoruz.    

Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Engin Akyürek dedi ki:

    Gerçekten kaliteli bir firma, nakliye işimi hızlı bir şekilde hallettiler herkese tavsiye ederrim.

  2. Orhan dedi ki:

    Beşiktaş nakliye firması olarak gerçekten profesyonel iş çıkardılar. 56 Adet büyük kolilerim Hadımköy bölgesine taşındı. Teşekkürler Yeşildğ nakliyat.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.