0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bayrampaşa Nakliyat

Modern çağı yaşayan insanlık artık her hizmeti çok daha bilinçli bir şekilde değerlendirerek almak istiyor. Bu çerçevede Bayrampaşa nakliyat hizmetleri olarak bizler de üzerimize düşen sorumluluğu bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da getireceğimizi belirtmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Üstelik her türlü yük taşımacılığının son teknolojik imkânlar kullanılarak gerçekleştirildiği firmamızın hizmet çeşitliliği içerisinde deyim yerindeyse yok yok. Uluslararası kalite standartları çerçevesinde gerçekleştirilen çalışmalarımızda %100 müşteri memnuniyeti aradığımızı da anti parantez belirtmiş olalım.

Bayrampaşa Nakliyat olarak nakliyat aracımız ile Bayrampaşa ilçesinden İstanbul'un diğer ilçe ve semtlerine nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Bayrampaşa Nakliyat Hizmetlerinde Sınır Yok

Şehir içi veya şehirlerarası tüm nakil ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üreten Bayrampaşa nakliyat hizmetleri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlerin yanında olmaya devam edecektir. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden konseptimiz içerisinde yer alan hizmetlerimizi maddeler halinde sıralayalım.

-Şehir içi ve Şehirlerarası nakliyat
-Evden eve nakliyat hizmetleri
-Yük ve Eşya sigortalama
-Asansörlü araçlarla yükleme ve boşaltma
-Yük taşımacılığı
-Tüm organizasyon taşımacılıkları (Fuar, Etkinlik, Kongre vs)
-İşyeri, Ofis, Şirket, Atölye ve Fabrika tarzı taşımacılık
-Yük ve eşya depolama
-Kara taşımacılığı
-Yük ve eşya Paketleme ve ambalajlama hizmetleri
-Ücretsiz ekspertiz (eşyanın ebat ve boyutları ile teşhis edildiği fizibilite çalışması)

Bayrampaşa eşya ve koli taşıma hizmet sunarak siz değerli müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktayız.

Gibi çok sayıda ayrıcalıklı hizmeti bir arada bulacağınız firmamız, kendi alanında saygıdeğer müşterilerimizin referansıyla gelişimini sürdürmeyi hedeflemektedir. Uzman taşıyıcı kadrosunun yanı sıra kurulum ve montaj gerektiren hizmetleri profesyonel ölçülerde sunan firmamızı seçmeniz şimdiden bu çalışmadan kazançlı çıkmanız anlamını taşıyor. Çünkü taşıdığımız yükün saygıdeğer müşterilerimiz açısından hayati öneme sahip olduğunun bilincindeyiz ve nakliye hizmetlerimizi bu çerçevede sizlere ulaştırıyoruz.

Bayrampaşa Nakliyat Güvenli Taşımacılığın Yegâne Adresi

Taşınacak eşyanın veya yükün adresini bizlerle paylaşmanız durumunda öncelikle yükün miktar veya boyutunu belirlemek üzere ücretsiz olarak ekspertiz çalışması yapıyoruz. Yine bu çalışma sonrasında yükün nakledilecek mesafe hesaplanarak sizlere en uygun fiyat seçeneklerini takdim ediyoruz. Uzun yıllar boyunca gerçekleştirmiş olduğu başarılı çalışmalarla kurumsallık kazanan Bayrampaşa Nakliyat hizmetlerinin güvenliği taşımacılığını tercih ederek çok yerinde bir karar vermiş olacaksınız. Lütfen web sayfamızda yer alan telefonlarımızdan veya eposta adresimiz üzerinden bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. İletişim kanallarımız 7/24 sizlerden gelecek çağrılar için açık bulundurulmaktadır. Bayrampaşa nakliyat hizmetleri esenlikler diler.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Özgür Güven dedi ki:

  Merhabalar, Bayrampaşa ilçesinde ofisimi Yeşildağ Nakliyat firması ile taşıdım. Gerçekten uzman personelleri ve ayrı olarak firma kadrosunda mobilya monte ve demonte işlerinden sorumlu olan marangoz ustası ile ofisimizin bir taraftan mobilyaları sökülürken bir tarafta ise ambalajlanmaktaydı. Gerçekten profesyonel ve hızlı ofis taşıma hizmetinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. 🙂

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhabalar Özgür Bey, Firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

 2. Gülnur Dağ dedi ki:

  Gerçekten çok harika bir iş çıkardılar. Doğum günü organizasyonu için hazırlanmış olan materyallerimizi vatan caddesindek otele taşıdılar. Çok teşekkür ederim, artık bundan sonra beraber çalışacağız.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Bayrampaşa Yeşildağ nakliyat firmamızda sizler ile çalıştığından çok memnun kaldı. Bundan sonraki hizmet taleplerinize 7 gün 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştirmeye hazırız Gülnur Hanım.

 3. Celil dedi ki:

  Bayrampaşa’dan Ümraniye modoko’ya açık kamyonet nakliye aracına ihtiyaç duydum. Vinç ile 500kg ağırlığında makinem kamyonet nakliyat aracına yüklenerek sorunsuz şekilde adresine teslim edildi. Gerçekten dürüst esnaflık yapan firma. Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.