0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bayrampaşa İkea Nakliyat

BAYRAMPAŞA İKEA NAKLİYAT

İkea mağazasından satın aldığınız eşya ve mobilyalarınızı taşımak için nakliye arabası arıyorsanız doğru yerdesiniz, Bayrampaşa İkea nakliyat şirketimiz, Bayrampaşa İkea mağazasına nakliye aracı göndermektedir. Eşyalarınızın ve mobilyalarınızın taşımasını bu gönderilen araç ile sevki gerçekleştirmektedir. En kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmakta olan firmamız değerli müşterilerine sorunsuz ve kusursuz taşıma olanağı sağlamaktadır.

Bayrampaşa İkea Mobilya Nakliyat İle Müşterilerimizin Öz Güvenini Kazandık

Mobilya taşımacılığı hizmetinde mobilyalarınız uzman personellerimiz tarafından itinalı bir şekilde nakliye aracına taşınmaktadır. Eşyalarınızı ayrı bir düzen içerisinde taşımaktayız. Daha önce Bayrampaşa İkea mağazasından taşımış olduğumuz eşya ve mobilyalar ile müşterilerimizin öz güvenini kazandık.

Bayrampaşa İkea nakliyat, mobilya taşıma aracımız ile mobilyalarınızın sorunsuz bir şekilde istenilen adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Demonte halinde satın aldığınız eşya ve mobilyalarınızı taşımakla kalmayıp, adresinizde kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Bayrampaşa İkea nakliyat hizmetimizin içerisine dahil olmakta olan montalama ve kurulum hizmetlerinden ayrı bir ek ücret talep etmeyerek, kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bayrampaşa İkea Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Firmamız işi gereğince her hizmetten ayrı sorumlu olan güler yüzlü personelleri ile işini en mükemmel bir şekilde yapmaktadır. Nakliyat ücreti konusunda en uygun ve indirimli fiyat tekliflerini siz saygıdeğer müşterilerine sunmaktadır. Bayrampaşa ikea nakliyat fiyatının belirlemesini yapmaktayız. Bu fiyat belirlemesini yaparken en önemli özellik eşyalarınıza uygun nakliyat aracının seçilmesidir. Diğer en önemli kriter ise taşınacak olan eşya ve mobilyalarınızın gideceği adresin uzaklığıdır.

Bayrampaşa İkea montaj hizmeti ile demonte halindeki eşya ve mobilyalarınızı kurmaktayız.

Bayrampaşa İkea nakliyat hizmetini sunmakta olan firma sayısı oldukça düşük bir seviyededir. Biz nakliyat firmaları arasında en öncüyüz. Daha önce bayrampaşa İkea mağazasından taşımış olduğu eşya ve mobilyalar ile müşteri sürekliliği sağlamışızdır. Sunduğumuz nakliyat hizmetimizden memnun kalan müşterilerimiz tekrar ki nakliyat ihtiyaçlarında bizleri arayarak Bayrampaşa İkea mağazasına nakliyat aracı gönderilmesini isterler. Bu durumdan firmamız müşterilerine %15’e varan indirimli fiyatlar ile hizmetini gerçekleştirir.

Bayrampaşa İkea Nakliyat İhtiyaçlarınızı Firmamız İle İletişime Geçerek Karşılayabilirsiniz

Güvenilir ve kaliteli taşımacılığın adresi olan Yeşildağ nakliyat firmamız Kartal, Ümraniye gibi ilçelerdeki ikea mağazalarında da nakliyat hizmetini gerçekleştirmektedir. Bayrampaşa İkea nakliyat firmamız 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz güler yüzlülüğü ile değerli müşterilerine nakliyat konusunda detaylı bilgi vermek için iletişim hattında beklemektedir. Bizleri tercih eden müşterilerimize şimdiden çok teşekkür ederiz.

İkea Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ecrin Dağ dedi ki:

    Bayrampaşa ikea mağazasından aldığım demonte halinde ikea tarafından kolilenmiş mobilyalarımı yeşildağ nakliyat firması evime taşıyıp, kurulumunu gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Marangoz ustamız tarafından tüm mobilya kurulumlarınız sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir. İkea nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.