0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bayrampaşa Ankara Nakliyat Ambarı

BAYRAMPAŞA ANKARA NAKLİYAT AMBARI

Günümüzde nakliyat fiyatlarındaki artış nedeniyle parça yük ve eşyaların taşınması için ortaya çıkan ambar hizmeti ile ürünler uygun ücret karşılığında taşınmaktadır. Bayrampaşa Ankara nakliyat ambarı hizmeti sunmakta olan İstanbul ambarı firmamız, parça ev eşyası, paletli malzemeler, sanayi yükleri ve diğer ürünleri bir araya toplayarak aynı araç içerisinde Ankara’ya sevkiyatlarını gerçekleştirmektedir. Ambar aracı içerisinde kısımlardan oluşan bölmeler ile sanayi yüklerinin ve ev eşyaların birbirlerine temas etmeden taşınması sağlanıyor. İlk ve tek eşyalarınızı cinsine göre bölmeler ile ayıran İstanbul Ankara nakliyat ambarı firması olarak ürünlerinizi adresten adrese teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bayrampaşa Ankara Nakliyat Ambarı - Resim 1

Bayrampaşa Ankara Nakliyat Ambarı ve Komple Nakliye Aracı Temini

Nakliyat hizmeti ile Bayrampaşa’dan Ankara’ya günlük komple araç (TIR, kamyon, kamyonet veya panelvan) tedariği gerçekleştirmektedir. Taşınması gereken komple ev eşyası, fabrika yükleri ve diğer ürünler için firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Evden eve nakliyat hizmetinde taşınacak olan hassas ürünler içerisinde masaların ayaklarının kırılması, yüzeyinin hasar görmesi, koltuk başlarının yırtılması gibi olumsuz durumlara karşılık paketleme hizmeti gerçekleştirmektedir. Bayrampaşa Ankara nakliyat hizmetinde İtina ile paketlenen ev eşyaları komple aracımıza veya ambar nakliye hizmeti ile gerçekleştirmek istiyorsanız ev eşyası bölmesine yerleştirilmektedir. Özel olarak tasarıma sahip kapalı kasa kamyonet nakliyat araçlarımız ile evden eve taşıma işlemlerini yoğun olarak Ankara’ya gerçekleştiriyoruz.

Yeşildağ nakliyat filosunda çalışan personeller tecrübeli olup sektörde çalışabilmek için eğitimlerini tamamlamıştır. K1 ve K2 taşıma belgelerine sahip olan firmamız Bayrampaşa Ankara arası ambar ve nakliyat hizmetini gerçekleştirmek için hiçbir sorun ve hata teşkil etmemektedir. Sanayi yüklerinde sandıklı ve paletli malzemeler adreslerden alınarak Ankara’daki yeni adresine nakil yapılmaktadır. Bireysel evden eve taşıma talepleri için hijyenik evden eve nakliye araçlarımız ile Ankara’ya evinizi taşımak için 7/24 aktif bir şekilde bekliyoruz. Bayrampaşa Ankara nakliye ambarı talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilir veya mail gönderebilirsiniz. Firma yetkililerimiz mailden hızlı olarak müşterilerine yanıt vermektedir.

Bayrampaşa Ankara Nakliye Hizmetleri – Yük ve Eşya Taşımacılığı

Bayrampaşa Ankara Ambar Nakliyat Hizmetleri - Resim 2

Bayrampaşa Ankara nakliyat hizmeti ile ofis büro taşımacılığı, kamyonet nakliyeciliği, parça eşya nakliyesi, hafif yük nakliye, evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. Nakliyat fiyatlarının belirlenmesindeki en büyük etken taşınacağı yük ve eşyaların kapladığı hacim ve ağırlığıdır. Hacim, ağırlık ve Ankara’nın hangi ilçesine taşınacağı mesafesi öğrenilip, firma yetkililerimiz hazırladığı fiyat teklifini değerli müşterilerini bildirmektedir. Nakliye fiyatının onaylanması sürecinden sonra gelen Bayrampaşa Ankara nakliyat ambarı’nın hizmetinin gerçekleşeceği güne randevu alınmasıdır. En uygun zamana randevu veren firmamız ile asla yük veya eşyalarınızın taşıma süresi uzamayacaktır. Firmamızın randevu sürecinde olan tek sorusu: ürünlerinizin ne zaman taşınacağı dır. Bunun için taşınma tarihine özel olarak ürün özelliklerine göre ambar aracı içerisine yer ayrılmasıdır. Komple taşımacılıkta ise nakliyat işleminin gerçekleşeceği güne uygun aracın temin edilmesidir.

Bayrampaşa Ankara Güvenli Ambar Taşımacılığı

Güvenli ambar nakliyatı ve taşımacılık işlemleri için tercih edebileceğiniz firmamız fatura işlemlerini sorunsuzca yerine getirmektedir. Bayrampaşa Ankara ambar hizmeti ile adrese teslim edilecek ürünler için irsaliye ile teslim alan kişi tarafından imzalandıktan sonra ürünler adrese araçtan indirilmektedir. Tüm nakliye ve ambar hizmetlerine uygun fiyatlı yüksek kalitede çözümler gerçekleştiren Yeşildağ nakliyat firmamız sunduğu Bayrampaşa Ankara nakliyat ambarı hizmeti ile müşteri kitlesinin güven ve memnuniyetini %100 kazanmıştır. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

İstanbul’dan Ankara’ya ambar ve nakliyat hizmeti sunduğumuz diğer ilçe;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.