0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bakırköy Kamyonet Nakliyat

Kamyonetler şehir içi şehirler arası küçük tonajlı ve hassas olan yük ve eşyaların taşınabilmesi için özel olarak üretilmiş nakliye aracıdır. En çok 1500 kilogram yük taşıma kapasitelerine sahip küçük kamyondur. Üretim çeşitliliğine göre taşıma kapasiteleri farklılık göstermektedir. Bakırköy kamyonet nakliyat aracı ile müşteri kitlesine her zaman hızlı ve pratik taşımacılığı gerçekleştirmektedir.  Kamyonet şehir içi trafik sorununda daha rahat kullanıldığı ve dar sokaklara kolaylıkla girip çıktığı için İstanbul şehir içi nakliyatta tercih edilen nakliyat araçları arasında yer almaktadır. Kamyonetler şehir içinde daha çok mini ve hafif nakliye işleri için kullanılmak için tercih edilmektedir.

Bakırköy Kamyonet Nakliyat Araçları

Araç Parkurundaki Kamyonet Nakliyat Araçları İle Taşımacılık Hizmetleri

Mobilya taşımacılığı, beyaz eşya taşımacılığı, 1+1 evden eve taşımacılık, için tercih edilen firmamızdaki kamyonetlerde en uygun tasarıma sahip olup hizmet sırasında yük ve eşyaların sabitlenmesi ve hasar görmemesi için ip, paketleme ekipmanları mevcuttur. Paletli malzeme taşımacılığında yandan açılır kasası ile yüklerinizi sorunsuz bir şekilde adreslerine sevk ediyoruz. Müşterilerimizin Bakırköy kamyonet nakliyat aracı talepleri sırasında hizmet için kamyonet aracının kullanılmasının doğru olup olmadığını tespit etmek amacıyla ekspertiz ekibimiz taşınması gereken ürünlerinizin adresine gelmektedir. Ücretsiz ekspertiz keşif sonrasında kamyonet aracının kullanılıp, kullanılmayacağı belirlenmektedir.

Bazı durumlarda acil yük ve eşyaların taşınmasında müşterilerimiz çok acele etmektedir. Bunun için müşterilerimizden ürün resimlerini güncel olan telefon uygulamalarından firmamıza iletmeleri söylenmektedir. Firmamız tarafından incelenen resimler üzerine Bakırköy kamyonet nakliyat aracının hizmet sırasında kullanılıp kullanılmayacağı belirlenir. Yaz mevsiminde yazlık eşyalarınızın taşınmasında rol oynayan kamyonet araçları ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın nakliyesi gerçekleştirilmektedir.

Yeşildağ nakliyat firmamızdan kamyonet hizmetini en uygun fiyat teklifi ile alacağınız kesin olmakla birlikte yük ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresine hasarsız bir şekilde teslim etmektedir. Kamyonet aracı İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden ambar ürünlerini toplanmakla görevli olan araçlarımız içerisinde kamyonetler mevcuttur.

Bakırköy Kamyonet Eşya Taşımacılığı

Yeşildağ Nakliyat Firması İle Her Hizmete Özel Farklı Kamyonet Nakliye Araçları 

Eşya taşımacılığı, yük taşımacılığı ve ambar ürün toplanması için her hizmet kollarında araç parkurundaki farklı kamyonet araçları ile hizmet gerçekleştirmekteyiz. Nakliye filosunu gün geçtikçe yenileme büyütme çabasındayız. Yaptığı iş ve projeler ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde tanınmış olan firmamız nakliyat uygulamalarındaki başarılı sonuçlar ile sektörde adını zirveye çıkarmıştır. Bakırköy kamyonet nakliyat aracı ile evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, malzeme taşımacılığı, ofis, büro ve fuar eşyalarının taşınmasını kamyonet ve diğer nakliye araçları ile gerçekleştirmekte olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakınınızdadır. Hemen iletişime geçerek taşınması gereken ürünleriniz için kamyonet aracı talebinde bulunabilirsiniz.

Avrupa yakasında kamyonet nakliyat hizmeti sunduğumuz diğer bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
İletişime Geçmek İçin Tıklayın.