0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma

BAHÇELİEVLER ÖĞRENCİ EVİ TAŞIMA

Ülkemizin gelişmesinde önemli rol oynayan öğrenci kardeşlerimize ev taşımacılığında ucuz ev taşıma fiyatlarımız ile öğrencilerimizin evlerini İstanbul ve Türkiye’nin tüm bölgelerine taşımaktayız. Firmamız her zaman hizmeti para için değil, öğrencilere katkı sağlamak için gerçekleştirmektedir. Elimizden gelebildiğince en uygun fiyat tekliflerini öğrenci kardeşlerimize sunarak, evlerini Bahçelievler öğrenci evi taşıma hizmetimiz ile taşımalarını sağlıyoruz.

Bahçelievler çğrenci evi taşıma hizmeti ile paketlenmiş öğrenci eşyaları.

Eğitim hayatı sabit bir adreste kalmayabilir, Üniversite eğitimi için Başka şehirlere tercihleriniz çıkabilmektedir. Firmamız bunu göz ardı ederek yoğun bir talepten dolayı Bahçelievler ilçesinde öğrenci evi taşıma hizmetini sunmaktadır. Öğrenci evini taşırken ayrı bir özen içerisinde profesyonel bir şekilde tüm eşyalarınızın paketlenmektedir. Mutfakta bulunan bardaklar, tabaklar ve diğer tüm kırılacak mutfak eşyalarınızı kolileyerek taşınmaya uygun bir hale getirilmektedir. Bahçelievler öğrenci evi taşıma hizmetimiz ile evinizdeki tüm kolilenmiş ve taşınmaya uygun hale getirilmiş olan ürünler taşıma personellerimiz ile nakliye aracımıza taşınmaktadır.

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma Aracının Belirlenmesi Nelere Bağlıdır?

Öğrenci evinizi taşıyacak nakliye aracının belirlenmesi eşya kapasitesine bağlıdır. Genellikle öğrenci evleri için ortaboy kamyonet nakliye aracımız iş görmektedir. Beyaz eşyalarınızın kurulumu, mobilyalarınızın demonte ve monte işleri bu işten sorumlu olan personellerimizce gerçekleştirilmektedir. Yeni adresinize taşınan eşyalarınızın kurulumu yapılıp, istediğiniz düzen içerisinde personellerimiz ile yerleştirilmektedir. Firmamız sıfır kullanılmamış birincil marka olan patpat, streç v.b ekipmanları ile öğrenci kardeşlerine en kaliteli ve mükemmel ev taşıma hizmetini sunmaktadır.

Bahçelievler öğrenci evi taşıma hizmetini gerçekleştirdiğimiz nakliye aracımızdan biri.

Bahçelievler Öğrenci Evi Taşıma Hizmetinde Sigortalı Taşımacılık

Tüm eşyalarınızı sigorta ve nakliye sözleşmesi ile taşıyan firmamız, eşyalarınızın hasar görmeden taşınacağına adı gibi emindir. Adı ile marka yapan firmamız çalıştığı kişi ve kurumlar ile kazandığı müşteri memnuniyetinin gururu ve kıvancı içerisindedir. Firmamız öğrencilerin yoğun talepleri için hizmet kategorisine öğrenci ev eşyası taşıma hizmeti dahil etmiştir. Bu durum ile talep yoğunluğuna göre hizmet gerçekleştiren firmamız, öğrenci evi taşıma firmalarından her zaman bir adım önde olmuştur.

Bahçelievler ilçesinden istediğiniz mesafe’de sınır tanımayan nakliyat firmamız 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir. Bahçelievler öğrenci evi taşıma hizmeti almak için firmamız ile irtibata geçebilir, müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.