0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Eşya Taşıma Firması

BAHÇELİEVLER EŞYA TAŞIMA FİRMASI

Eşya taşımak zahmetli olup ve taşıma sırasında çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bahçelievler eşya taşıma firması olarak komple veya birkaç ev eşyası, ofis eşyaları, büro eşyaları, koli gibi eşyalarınızı Bahçelievler bölgesinden Bahçelievler içine veya İstanbul ve Türkiye genelinde tüm bölgelere taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi ve şehirlerarası taşımalarda Paketlemeli ve ambalajlı bir şekilde eşya taşımacılığını üstlenen firmamız müşterilerine güven içerisinde bir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Eşya taşıma firmamız indirimli taşımacılık ile müşterilerine Avrupa yakasında şubesinde bulunmakta olan nakliyecisini bulunduğunuz adrese yönlendirmesini yapmaktadır. Taşınması gereken eşyalarınızın ebatı çoksa taşıma personeli gerekmektedir. Firmamızdan eşya taşıma personeli talebinde bulunabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Taşıma Araçları, Eşya Nakliye Aracı Bahçelievler, Bahçelievler Eşya Taşıma Kamyonet

Bahçelievler Eşya Taşıma Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Tüm bu kriterleri bildirmeniz üzerine firmamız fiyat teklifi belirlemesi yapmaktadır. Fiyat raporundaki ücretleri belirlerken talep ettiğiniz personel sayısı, eşyalarınızın ölçü, ağırlık ve ebat gibi özelliklerine göre belirlenen nakliye aracı göz önünde bulundurulmaktadır. Fiyat raporunu çıkarmadan önce Ücretsiz ekspertiz personelimizi adresinize yönlendirerek keşif yapmaktadır. Keşif hizmeti sonrasında fiyat raporu belirlenir ve siz saygı değer vatandaşlarımıza sunulur. Kolay ödeme seçenekleri nakit, kredi kartı, havale gibi ödeme seçenekleri ile firmamıza olan borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bahçelievler eşya taşıma firmamız ile eşya taşımak artık çok kolay bir hale geldi. Evimdeki mobilya mı taşımak istiyorum nasıl taşıyacaksınız diyorsanız hemen sizlere daha detaylı bir bilgi verelim…

Bahçelievler eşya taşıma Firmamızın kadrosunda bulunan marangoz ustası müşterilerimizin mobilyalarınızı söküp, kurma gibi işlemlerden sorumludur. Ustamız tarafınca mobilyalarınız sökülüp demonte haline getirilmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalarınız paketleme personelleri ile paketlenerek taşınmaya hazır bir şekilde bekletilerek, uzman eşya taşıma personelleri ile uygun nakliyat aracına taşınmaktadır. Fiyatlarımızdaki hesaplamayı kısaca özetleyecek olursak; fiyatlama taşınacak olan eşyalarınızın çokluğu ile doğru orantılıdır. Yani eşyalarınızın çokluğu arttıkça taşıma fiyatı da artmaktadır. Eşyanın miktarına göre taşıma elemanı, paketleme malzemesi ve nakliye aracı hacmi çok önemlidir. Birkaç parça eşya için tek taşıma personeli ve ufak hacimli araç geleceğinden daha az maliyetli olacaktır.

Bahçelievler Eşya Nakliyesi, Paketlemeli ve Ambalajlı Eşya Taşıma, Kaliteli Eşya Taşıma

Bahçelievler Eşya Taşıma Firması İle Kusursuz ve Güvenilir Taşımacılık

Eşyalarım az sayıda ve taşıma personeline ihtiyacım yok ve eşyalarımın taşınmasını ben üstlenirseniz personel ücreti ödemenize gerek kalmaz. Adresinize gelen nakliye aracına eşyalarınızı yükleyin ve nakliyecimiz istediğiniz adrese eşyalarınızı teslim etsin. Bahçelievler eşya taşıma firmamız  şehir içi eşya taşımalara ağırlık verdiğimiz gibi şehirler arası parça ve komple eşya taşımacılığı olarakta hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık ta çoğunlukla çeyiz eşya taşımacılığı gerçekleştiren firmamız bu işte profesyonellik ve tecrübe kazanmıştır. Çeyiz eşyalarınız sıfır olup ve hasar görmemesi gerekmektedir. Asla ve asla kalitesiz firmalar ile çalışmayın, çeyiz eşyalarınızın zarar görmesini düşünemessiniz bile değil mi? Bu durumdan yıllardır çeyiz eşyası taşımacılığını gerçekleştiren firmamız ile çalışmanızı sizlere tavsiye etmekteyiz.

Haftanın 7 günü 24 saat Bahçelievler bölgesinde eşya taşıma hizmeti ile müşterilerine kusursuz hizmet vermenin gururunu ve kıvancını yaşamaktayız. Sizlerde eşya taşıma ihtiyaçlarınız için İletişim sayfamızı ziyaret ederek irtibat numaralarımızdan firma yetkililerimize ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi Yeşildağ nakliyat firmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.