0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması

Avcılar bölgesinde Avcılar yük ve eşya taşıma firması olarak en uygun ve kaliteli nakliyat hizmetlerini müşterilerine kaliteli ekipmanları ile sunmaktadır. Yeşildağ nakliyat Avcılar ilçesinden taşımak istediğiniz her türlü yük ve parça eşyalarınızı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerine güvenli bir şekilde sevkini gerçekleştirir. Taşıma sorumlulukları firmamız üstlenmektedir. Eşyalarınız parça eşya olarak ta tanımlana biliyorsa (beyaz eşya, elektronik malzeme, mobilya) hiç sorun değil. Firmamızı arayarak parça eşya taşımak için uygun panelvan veya avcılar kamyonet nakliyat  aracı talep edebilirsiniz.

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Firması Olarak Hizmette Sınır Yok

Taşınacak olan eşyalarınız ağır, hafif, kaba ve miktarı çok olabilir. Avcılar yük ve eşya taşıma firması bu durumu göz ardı ederek, uygun taşıma ortamını ve gerekli personel sayısı ile tüm eşyalarınızın yeni adresine taşınmasını sorunsuz bir şekilde üstesinden gelmektedir. Taşıma esanasında yük veya eşyalarınızın hasar görmemesi için nakliye aracımızda bulunmakta olan kaliteli paketleme ekipmanları ile paketlenerek koli bandı ile bantlanmaktadır. Yük ve eşyalarınız taşınma esnasında bu sadeye hasar görmesini engellemektedir. Paketleme ve ambalajlama ekipmanlarımızın tümü sıfır olup ve birincil markaya sahiptir.

Avcılar Yük ve Eşya Taşıma Hizmetini Sigortalı Bir Şekilde Alın!

Eşyalarımın yeni adresine taşınacağı esnasında oluşabilecek hasarlar kimler tarafından karşılanır? Diyorsanız hemen siz saygı değer müşterilerimize izah edelim. Avcılar yük ve eşya taşıma firması olarak sunduğumuz tüm nakliyat hizmetlerindeki sorumluluğu üzerimize almaktayız. Müşterilerimizin yük ve eşyalarını hasarsız bir şekilde taşıyacağımıza söz vermekteyiz. Taşıma esnasında oluşabilecek hasara karşı firmamız yük ve eşyalarınızın cinsinden ödemesini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. .Firmamız büyük, küçük araç kapasitesine sahip olup, haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Avcılar Yük ve Eşya Nakliyesi

Avcılar yük ve eşya taşıma firması için bizleri arayarak hizmet alacağınızı söylemeniz yeterli olacaktır. Firmamızın Ofisimizdeki yetkili kişileri güler yüzlü ve samimiyet içerisinde müşterilerine en iyi şekilde detaylı bilgi aktarımı yapıp, nakliye hizmetinin hani şart ve koşullar ile gerçekleştirildiğini bildirmektedirler.

İstanbul’da Eşya Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.