0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Avcılar Kamyonet Nakliyat

Taşımacılık ta çeşit ve ebat ürünleriniz için belirlenmekte olan nakliyat aracı nakliyat fiyatlarında etkili olabilmektedir. Avcılar kamyonet nakliyat aracımız ile ürünlerinizin ölçü ve ebatlarına göre büyük, orta boy ve küçük nakliyat aracı belirlemesi yapılmaktadır. Büyük ve küçük nakliyat araçlarının belirlenmesi ile sizlere en uygun kamyonet nakliye fiyatlarını sunmakta olan firmamızın temiz ve hijyenik nakliye araçları ile sevkiyatınızı gerçekleştirebilirsiniz. Avcılar ilçesinden nakliyat aracımız ile İstanbul’un diğer ilçe, semt ve mahallerine nakliyat hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yeşildağ Nakliyat kamyonet nakliyat araçları ile sunmakta olduğu nakliyat hizmetlerini sıralayacak olursak;

Avcılar Kamyonet Nakliyat aracımız ile ev ve diğer taşımak istediğiniz eşya ve yüklerinizi kamyonet nakliyat aracı ile taşımasını gerçekleştirmekteyiz.

-Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
-Eşya ve yük taşımacılığı
-Parça eşya taşıma
-Ofis, büro, fabrika, şirket, atölye ve kurumsal nitelikli eşya taşımacılığı
-Kolili eşya taşıma
-Fuar, etkinlik veya organizasyon taşımacılığı
-Paketlenme ve ambalajlama hizmeti (yük, eşya ve malzeme)

gibi hizmetleri pek çok hizmeti bir arada sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.

Avcılar Kamyonet Nakliyat Hizmetinde Eşyalarınızı Sarsmadan Taşıyoruz

Eşya ve yük taşıma konusunda uzman personel ve kaliteli paketleme, ambalaj gibi ekipmanlarımız ile sizlere kusursuz ve sorunsuz nakliyat sağlamaktayız. Paketleme ve ambalajlama işinde uzman olan personellerimiz ile eşyalarınızın hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde koruma altına alınmaktadır. Paketlenmiş ve ambalajlanmış olan eşyalarınızı taşıma görevinden sorumlu personellerce Avcılar kamyonet nakliyat aracına taşınması gerçekleştirilmektedir. nakliyat aracına taşınma işleminden sonra nakliyeci tarafından araç içerisinde eşyalarınız ip veya halat yardımı ile bağlanarak seyahat anında sarsılmaması ve hasar görmemesini engellemektedir.

Avcılar Kamyonet Nakliyat aracımız ileeşya Paketleme ve ambalajlama konusunda Yeşildağ Nakliyat firmamız profesyonellik ile hizmet sunmaktadır.

Sigortalı Ve Garantili Taşımacılık Hizmetlerimizden Hemen Faydalanın

Avcılar kamyonet nakliyat hizmetleri adı altında toplamış olduğumuz nakliyat hizmetlerini sigortalı ve garantili kapsamı altına almaktadır. Yazlık ev, öğrenci evi taşıma, koli eşya taşıma, paletli malzeme sevkiyatı konusunda kamyonet nakliyat aracımız ile haftanın 7 günü 7/24 kesintisiz olarak çalışmaktadır. Sizlerde firmamız ile iletişime geçmeden çekinmeyin. Hemen Yeşildağ Nakliyat firmamızı arayın ve büyük, orta boy veya küçük nakliyat aracı talebinde bulunun. Avrupa yakası konumunda yer almakta olan ofisimiz sizlere 7/24 hizmet sunabilmek için müşteri temsilcilerimiz iletişim hattında beklemektedir. Bizler ile iletişime geçtiğiniz zaman, sizlere görüşme sağlayacak müşterilerimiz sizlere nakliyat konusunda detaylı bilgi verip yardımcı olmaktadır. Yeşildağ Nakliyat siz değerli müşterilerine Esenlikler diler.

Kamyonet Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Diğer İlçe ve Semtler;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.