0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ataşehir Nakliyat

ATAŞEHİR NAKLİYAT

Nakliyat sektöründe kurulduğumuz 1995 yılından bugüne kadar, yürütmekte olduğumuz çalışmalar ile her geçen gün daha üst seviyelere çıkmaktayız. Ataşehir nakliyat hizmetleri doğrultusunda müşterilerimizi hizmetin en iyi ve kalitelisine ulaştırmak için nakliye firmamız gün geçtikçe nakliyat filosunu geliştirmektedir. Müşteri istek ve doğrultuları ile hareket eden firmamız sunduğu hizmetleri ile kalite ve memnuniyet içerisinde hizmet gerçekleştirdiğinin farkındadır. Nakliye işi günümüzde hizmet sunmakta olan kaliteli firmalar ile gerçekleştirmek çok kolay bir hale gelmiştir.

Ataşehir Nakliyat hizmetimizde sorumlu olan tüm yetki belgelerine sahip şöförlerimiz ile taşımacılık.

Ataşehir nakliye firmamızı diğer nakliye firmaları arasından ayıran en önemli özelliği uygun fiyata kaliteli taşımacılık prensibidir. Tüm iş ve hizmetlerde gerektiği gibi işlem gerçekleştirilirken kaliteli ve yapılan işin maliyeti çok önemlidir. Uzman taşıma elemanlarımız ile diğer tüm nakliyat ve taşıma işlemlerinin üstesinden geldiğimiz gibi, işinizin de üstesinden geleceğiz. Nakliye ihtiyaçlarınız için nakliyat sektörüde işini mükemmel bir şekilde gerçekleştiren firmamızı her daim telefon ile arayabilirsiniz. Anadolu yakasının Ataşehir bölgesinde bulunmakta olan ofisimizi ziyaret edebilir, firmamızı daha yakından inceleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat Hizmetinden Faydalanın Kalitesiz Firmaları Unutun!

Siz saygıdeğer müşterilerimizde bilmektedir ki: Ataşehir nakliyat firmaları arasında birçok kalitesiz ve işini layıkıyla gerçekleştirmeyen firmalar bulunmaktadır. Sizlerde bu firmaların kurbanı olmayın. Firmamız ile iletişime geçen değerli müşterilerimize müşteri temsilcilerimiz ile nakliyat hizmeti hakkında detaylı bilgi vermektedir. Saygıdeğer müşterilerimizin soruduğu soruları cevap vermekten çekinmemekteyiz. Firmamız kurumsal nitelikte olup, “her taşıma kendi taşımamızdır.” ilkesi ile müşterilerine sorunsuz ve kusursuz hizmet vermektedir.

Ataşehir nakliye hizmetlerinde dikkat ettiğimiz hususlardan biride, planlanmış nakliye hizmetinin en iyi şekilde yapılmasıdır. Ataşehir taşımacılık hizmetimizi gerçekleştirmek için önceden ekspertiz hizmetimiz ile personellerimiz yük ve eşyalarınızın bulunduğu adrese giderek ekspertiz raporu hazırlamaktadır. Hazırlanan rapor doğrultusunda nakliye işinizi en kaliteli ve pratik bir şekilde nasıl yapacağımız hakkında fikir üreterek gerçekleştirmeye başlamaktayız. Bizler ile iletişime geçmeniz üzerine gerekli görüşme sağlandıktan sonra müşterilerimiz ile fiyat konusunda ortak bir noktada anlaşmaktayız. Ortak bir karara varılan fiyat teklifini firmamız ve müşterimizin onayından sonra nakliyat sözleşmesini yapıyoruz.

Ataşehir nakliyat hizmetimizde ürünlerinize ambalaj yapılarak hasar görmesini engellemekteyiz. Streç

Ataşehir Nakliyat Hizmetinde Ücretsiz Ekspertiz Raporu

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile hazırlanmış olan raporda Ataşehir nakliyat hizmeti ile taşınacak olan yük ve eşyalarınız maliyeti, taşıyacak araç özelliği ve kaç personel ile taşınacağı bulunmaktadır. Ürünlerinizin boyut ve hacimlerine göre nakliyat araç filomuzdaki en uygun araç ile taşıma işlemi kolay bir şekilde gerçekleşir. Araç belirlenmesinde en önemli değişiklik gösteren fiyat ve mesafe dir. Araç değişiminin ve ürünlerinizin gideceği mesafe fiyat üzerindeki etkisi oldukça fazladır.

Güçlü ve tecrübeli ekibimiz eşyalarınızı büyük bir titizlik içerisinde paketleyip, üzerinde yeşildağ markası bulunmakta olan özel kolilerimizin içerisine yerleştirilmektedirler. Her aşamadan sorumlu elemanlarımız;

-Paketleme ve ambalajlama

-Mobilya demonte ve monte işleri

-Nakliye aracına taşınıp istif edilmesi ve yeni adresine taşıma

Gibi aşamalardan sorumludur.  Paketlenip kolilere yerleştirilmiş eşyalarınız yeni adresine teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Yeşildağ nakliyat ekibimiz en konforlu nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Ataşehir Nakliyat Hizmetlerinde Sigortalı Taşımacılık?

Ataşehir nakliyat hizmeti ile eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeyeceğinden emin olmakla birlikte aksi bir kazada eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu belirtelim. Yapılan nakliyat sözleşmesinde ve sigorta sözleşmesinde geçerli olan bu maddemiz ile eşyalarınızın cinsinden ödemesini gerçekleştirmekteyiz. Ataşehir taşımacılık hizmeti ile yıllardır bu hizmetten sorumlu personellerimizin, kazanmış olduğu deneyim ve tecrübe ile eşyalarınızı sorunsuz ve kusursuz bir şekilde yeni adresine sevkini gerçekleştirmekteyiz.

Ataşehir Nakliyat Hizmetini Kaliteli ve Güvenilir Firmalar İle Gerçekleştirin

Nakliyat hizmetinde tecrübe ve güvenilirlik çok önemlidir. Gerekli olan tüm sıfır ekipman ve güvenilir uzman taşıma personelleri ile nakliyat hizmetinde en iyi ve en güvenilir nakliyat firması olduğumuzu siz saygıdeğer müşterilerimize hiç çekinmeden söyleyebiliriz. Yük ve eşyalarınızın ölçü ve hacimleri ne olursa olsun, firmamızın büyük ve küçük araç filosu varken tüm nakliye işleriniz pratik ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilir. Yapmış olduğumuz Ataşehir nakliyat işlerinde diğer taşımacılık firmalarına göre daha fazla ve seri hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanarak her geçen gün tercih edilme oranımız diğer nakliye firmalarına göre daha fazladır.

Nakliye işleriniz için firmamızı 7/24 saat kesintisiz olarak arayabilir nakliye hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Büyük ve küçük nakliyat araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bölgelerden Biri de;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Aleyna Güngör dedi ki:

  Ataşehir’den ümraniye bölgesine 1 adet koltuk takımım var nakliye fiyatı nedir? Uygun bir fiyat teklifi verirseniz firmanız ile çalışmayı çok isterim sürekli olarak.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhabalar Aleyna Hanım, Sizler ile iletişime geçip firmamızın yetkili kişileri fiyat teklifini sunmuştur. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

 2. Başak dedi ki:

  Ataşehir Esatpaşa mahallesinden ev eşyalarım sorunsuz bir şekilde Kadıköy bölgesine taşındı. Stresli bir durumdan bizi kurtaran Burak bey ve ekibine teşekkür ederim.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Eşyalarınız kendi taşımamız gibi gerçekleştirildi. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz, Başak Hanım.

 3. Selin dedi ki:

  Ataşehir İçerenköy mahallesinden Kartal bölgesine 2+1 ev eşyalarım sorunsuz şekilde taşınması gerçekleştirildi. Uzman kadrosu içerisinde bulunan mobilya ustası, paketleme personelleri ve taşıma işleminden sorumlu personeller hepsi güçlü ve işini en iyi şekilde eğitim görmüş kişiler. Güleryüzlülük, güven ve memnuniyet içerisinde evimizi taşımaya yardımcı olan Burak bey başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.