0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ataşehir Ev Taşıma

ATAŞEHİR EV TAŞIMA

Ev taşımak zahmetli olup, belirli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalardan en önemlisi hangi nakliye aracının tercih edileceği, ev eşyalarınızın kaç personel ile taşınacağı ve asansörlü taşımacılık kullanılıp kullanılmayacağı dır. Ataşehir ev taşıma firmamız bu aşamaları çok detaylı bir şekilde incelemesini ücretsiz ekspertiz ekipleri ile yapıp karar vermektedir. Ev taşıma ihtiyacınızda ki bu aşamaları karar veren firmamız profesyonel olup 1995 yılından bugüne kadar gerçekleştirdiği ev taşımaları ile müşterilerine güven vermiştir. Ev eşyalarınız taşınması sırasında hasar görmemesi için firmamız paketleme ve ambalajlama ekipmanları kullanmaktadır. Ev taşımacılık hizmetini firmamız ile kesin olarak gerçekleştireceğinize emin olduktan sonra firmamız ev taşıma hizmetini ev taşıma sigortalarını hazırlayarak başlar.

Ataşehir Ev Taşıma, Ev Nakliyesi Ataşehir, Paketleme Ev Taşıma 1+1, 2+1, 3+1 Ev Taşımacılığı, Villa Nakliyesi Sırasında Paketleme Hizmeti

Ataşehir Ev Taşıma Hizmetinde Paketleme ve Mobilya Taşımacılığı

Siz müşterilerine taşınma tarihi veren firmamız taşınma gününde taşınacak olan ev adresinize gelerek, ev taşıma aracını apartman önüne uygun şekilde park etmektedir. Nakliye aracının tüm hazırlıkları yapılıp ve nakliyat kasasının kapakları açık bırakılarak paketleme ekipmanları ile evinizdeki tüm eşyalarınız paketleme personelleri tarafından paketlenmektedir. Ataşehir ev taşıma firmamızın uzman personelleri beyaz eşyaların (buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi) bağlantılarını hassas bir şekilde sökülerek paketlenmektedir. Mobilyalar nakliyat ekibimizde özel olarak kadrolu şekilde çalışan marangoz ustalarımız tarafınca demonte haline getirilmektedir. Demonte haline getirilen mobilyalar paketlenip taşınmaya hazır bir şekilde bekletilmektedir. Bir taraftan paketleme hizmeti gerçekleştirilirken diğer taraftan personellerimiz paketlenen ev eşyalarınızı nakliyat aracına taşınmasını gerçekleştirmektedir.

Nakliyat aracına taşınan ev eşyaları nakliyeci tarafından istifi yapılarak tüm ev eşyalarınızın araç içerisine taşınması beklenir. Tüm eşyalar araca taşındıktan sonra son kontroller sağlanarak, ev eşyalarını müşterilerimizin firmamıza bildirdiği yeni ev adresine taşınmak üzere yola çıkmaktadır. Ataşehir ev eşyası taşımacılığını uzman nakliyecilerimiz ile haftanın 7 günü 24 saat ev eşyalarınızı kendi taşımamız gibi taşıyoruz.

Ataşehir Ev Taşıma Firması - Ev Nakliyesi

Ataşehir Ev Taşıma Firması İle Asansörlü ve İnsan Gücü İle Taşımacılık

Yeni ev adresine varan nakliye aracımızdan apartman kat yüksek ise asansörlü taşıma aracı kullanılarak ev içerisine taşınma gerçekleştirilmektedir. 1 kat, 2 kat, Giriş veya bodrum kat ise insan gücü desteği ile tüm eşyalarınız hasarsız şekilde taşınmaktadır. Tüm eşyalarınızın taşınması gerçekleştirildikten sonra, istediğiniz düzen içerisinde istif edilmektedir. İstif sonrasında tüm ev eşyaları paketlerden çıkartılmaktadır. Ev ortamı toplanıp paket ambalaj gibi materyalleri çöpe attıktan sonra firmamız Ataşehir ev taşıma hizmetini sonlandırmaktadır. Ataşehir ilçesinden İstanbul ve Türkiye’nin tüm bölgelerine ev taşımacılığı için Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar uzağız.

Ev taşımacılığı hizmeti sunduğumuz bir diğer bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.