0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ataköy Nakliyat

Karayolu eşya nakliye sektörü sürekli yukarı ivme gösteren bir sektördür. Yılda iki milyona yakın kapalı kasa eşya taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Bunun büyük bir kısmı eşya taşıma işlemi iken, dörtte birlik kısmı şehir için evden eve eşya taşıma şeklinde olmaktadır. Ataköy nakliyat firmamız yükselen sektörün fark yaratan firmalarındandır. Kamyonet, kamyon ve çekici araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Filomuzda her kapasitedeki yüke ve eşyaya uygun araç bulunduruyoruz. Araçlarımızı sürekli yenilemek suretiyle teknoloji ile uyumlu yeni nesil araçlara kavuşuyoruz. Araçlarımızın kasalarını özenle dizayn ediyor, eşya taşımaya en uygun tasarımları seçiyoruz. Araçları kullanan şoförlerimizi tecrübeli personel arasından seçiyor, taşıma ve paketleme işleminde uzman personel görevlendiriyoruz.

Ataşehir Eşya Taşımacılığı

Ataköy Bölgesinde Yeşildağ Nakliyat Firması İle Kaliteli Taşımacılık

Ataköy bölgesinin en köklü eşya taşıma şirketi olan Ataköy nakliyat çevredeki ev ve işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Kaliteyi ekonomik ücretlerle misafirlere ulaştırmayı ilke edinen firmamız her ağrılık ve genişlikteki tüm eşyaları taşıyabilecek kapasitededir. Ataköy bölgesinde bulunan evlerden taşınmak isteyen kişiler ile irtibata geçiyor ve evlerindeki eşyaları inceleyerek fiyat teklifinde bulunuyoruz. Fiyat belirleme sürecinde eşyanın kapasitesi, uzaklık, zaman gibi unsurları dikkate alıyoruz. Ofis taşıma işlemlerinde Ataköy bölgesindeki birçok ofisi rahatlatıyor ve yeni yerlerine aktarıyoruz.

Ataköy Nakliyat İle Kurum Taşımacılığı

Ataköy bölgesi civarında kurumsal olarak faaliyet gösteren birçok büyük kuruluş bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası ticari faaliyetlerde bulunan işletmeler büyük binalarda aktivitelerini sürdürmektedir. Yine Ataköy çevresinde birçok kamu idaresi yer alır. Şehrin gelişmesi ile beraber ana binaların taşınması gerekebilir. Bu durumlarda Ataköy nakliyat firmamız tecrübeli personeli ve geniş filo ağı ile bu hizmetler layıkı ile yerine getirmektedir. Kurumsal taşımacılık işlemlerimizde mobilya, elektronik eşya ve belgeleri tasnif ederek paketliyoruz. Belgeleri birimleri ile beraber klasör numarası vererek yüklüyoruz. Taşınma anında belgelerin korunması özel önlemler alıyoruz.

Atköky Taşımacılık Hizmetlerinde Kaliteli Ekipmanlar İle Paketleme 

Ataköy nakliyat eşya taşıma işlemlerinde, paketleme ve ambalaj işlemlerinin öneminin farkındadır. Eşya taşıma işlemlerinde tüm paketleme ve ambalaj tekniklerinden yararlanır.  Streç, alüminyum folyo, balonlu naylon, balonlu Kraft kâğıt, battaniye, endüstriyel battaniye, karton ve jelatinlerden yararlanılır. Bazı eşyalar için koruma ürünlerinden iki veya daha fazlası birarada kullanılır. Mobilya ve beyaz eşyaların ambalaj işlemlerinde çok hassas davranılır. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri firmamızın marangozluk deneyimi olan personeli tarafından yapılır.

Ataköy Eşya Paketleme Hizmeti İle Ev ve Ofis Taşıma Sırasında Tüm Eşyalarınızı Taşıma Sırasında Zarar Görmemesi İçin Paketlemekteyiz.

Ataköy Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

Evden eve eşya taşıması, ofis taşıması ve diğer kutulu ürün taşıma işlemlerinde her müşterinin eşyası tam yük konumunda değildir. Çünkü herkesi eşya sayış ve büyüklüğü farklıdır. Bazın taşınan kişiler yeni evleri için yeni mobilyalar alacağından eskisini götürmez. Özellikle öğrenciler ya da bekârlar az eşya ile yaşamlarını sürdürür. Bu eşyaların taşınması esnasında genellikle tam eşya ücreti talep edilir. Günlük taşıma hacmine sahip olan Ataköy nakliyat birkaç az ev eşyasını aynı araçla taşıyarak taşımanın ekonomik olmasını sağlar.

Ataköy Yeşildağ Nakliyat Firması Eşyalarınızı Devir Yasağı İle Kendisi Taşır

Yeşildağ nakliyat ekibi olarak; eşyaları bizzat kendi araçlarımızı kullanarak ve kendi uzman personelimiz yardımı ile taşıyoruz. Sıklıkla görülen, eşyayı başka firmaya devretme uygulamasını tercih etmiyoruz. Çünkü müşterilerimiz bize olan güvenleri ile eşyalarını emanet ediyor. Bunu bildiğimizden,  güvenleri boşa çıkarmayarak yolumuza kendi potansiyelimiz ile devam ediyoruz.

Ataköy Nakliyat’ın Taklitleri

Nakliyat firmamız marka bilinirliği yüksek olan bir firma olduğundan, sektöre yeni giren firmalarca taklit ediliyoruz. Kalitemizi taklit edemeyen firmaların müşterilerimizde mağduriyet oluşturduğuna şahit oluyoruz. Firmamız taklitleri ile hukuki anlamda mücadele ederken, müşterilerimizin bilgilenmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Her taşımada asansör kullandığımızdan fark yaratıyoruz.Ataköy Nakliyat - WhatsApp İletişim

Bakırköy ilçesinde bir semt olan Ataköy bölgesinde Bakırköy nakliyat hizmeti adı altında tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde Yeşildağ nakliyat güvencesi ile gerçekleştiriyoruz. Zamandan ve fiyattan tasarruf sağlamak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.