0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Atakent Nakliyat

ATAKENT NAKLİYAT

Atakent bölgesinde Atakent nakliyat firması olarak müşterilerine  en kaliteli ve profesyonel taşımacılık hizmetlerini en uygun fiyat teklifleri ile sunmaktadır. 1995 yılında kurulmuş olan Yeşildağ nakliyat müşterilerine sunduğu optimum çözümler ile hizmetlerinde sorun ile karşılaşmamaktadır. Nakliyat sektöründeki başarılı hizmet ve çözüm odaklı prensipleri ile müşterileri tarafından memnuniyet ve takdir kazanmış olan firmamız her ürüne uygun nakliye araçları ile nakliye ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam ediyor. Firmamız titiz çalışma yaparak hizmetlerindeki başarıyı marka haline taşımıştır.

Atakent Nakliyat Araçları - TIR, Kamyon ve Kamyonet

Atakent Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan Atakent bölgesinde sunduğumuz nakliyat hizmetlerini sizlere sıralayalım.

  • Şehir içi ve Şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat hizmetleri
  • Asansörlü araçlar ile ürün yükleme ve boşaltma
  • Yük taşımacılığı
  • Tüm organizasyon taşımacılıkları(Fuar, Etkinlik, Kongre, Stant vs)
  • Yük ve eşya depolama hizmeti
  • Karayolu taşımacılığı (Şehir içi şehirler arası taşımacılık)
  • Yük ve eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri
  • Ücretsiz ekspertiz hizmetleri

Gibi çok sayıda özel ve kurumsal hizmetleri bir arada bulabileceğiniz firmamız her geçen gün hizmet kategorisine yeni hizmetler eklemektedir. Atakent nakliyat ayrıcalıklı taşımacılık hizmetleri içerisinde marangozlu taşımacılık sırasında monte ve demonte işlerini firmamızda görev alan marangoz ustası tarafında hepsi en iyi şekilde yerine getirilmektedir. Taşımacılık alanında eğitim görmüş ve hizmet gerçekleştirilmesi için uygun görülmüş uzman kadrosu içerinde bulunan tecrübeli personeller ile nakliye işiniz hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Paketleme ve ambalajlama sırasında eşyalara büyük bir titizlik içerisinde yaklaşan personellerimiz eşyalarınızın zarar görmemesi için en kaliteli çözümleri, donanımları ile uygulamaktadır. İstanbul yük taşımacılığı hizmeti ile İstanbul geneli yüklerinizi adresten adrese teslimatını başarılı bir şekilde donanımlı nakliye araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Atakent Nakliyat Hizmeti - Taşımacılık Şirketi - Resim 2

Atakent Ekonomik, Profesyonel Yük ve Eşya Taşımacılığı Hizmetleri için Doğru Adres

İstanbul’un ve Türkiye’nin tüm noktalarına hizmet götüren Yeşildağ nakliyat,  taleplerinizde yanınızda olarak sizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor. İşini tam anlamıyla yerine getiren firmamız tüm işlemlerinizi en kısa zaman içerisinde gerçekleştirmektedir. Yük ve eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi Yeşildağ nakliyat firması ile tanışabilir ve hizmetlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz. Atakent nakliyat firmamız web sitesi üzerinden en güncel hizmet paylaşımlarını yaparak müşterilerinin firması ile bilgi sahibi olmasını istiyor. Parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda müşterilerine ekonomik alanında katkı sağlamaktadır. Hemen Atakent nakliyat firmamız ile iletişim kurabilir, taşınacağınız veya yük ve eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştireceğiniz tarihe uygun randevu alabilirsiniz. Firmamızın hizmetlerinden faydalanan ve canı gönülden firmamızı takip eden saygıdeğer müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Nakliyat hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.