0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Acarkent Nakliyat

Eşyaların profesyonel bir şekilde taşınması karayolu taşımacılığının en önemli prensipleri arasındadır. Müşterilerin içinin rahat etmesi ve tekrardan işleri düştüğüne aynı firmayı tercih etmesi taşıma ilkelerine uyulması ile mümkündür. Memnun müşterilerin artması karayolu taşıma işlerinde firmaların birbirileri ile rekabetini daha ileri seviyeye çekecektir. Çünkü iyi firmaların müşterilerine hitap eden firmalara kendi çıtalarını da yükseltecektir. Acarkent nakliyat olarak rakiplerimizle ilgilenmeksizin kendimiz ile yarışıyor ve kendi kalitemizi daha yüksek çıtalara çıkartmak için uğraşıyoruz. Dünyada karayolu eşya ve yük taşıma alanında gerçekleşen yeniliklerin takipçisiyiz. Ar-ge çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Araç filolarımızı modern araçlarla donatıyor ve onları eğitimli personelimize emanet ediyoruz.

Acarkent Nakliyat Firması - Resim 1

Acarkent Yeşildağ Nakliyat İle Evden Eve Taşımacılık

Yerleşik düzenin bozulması, yeni mahalleye uyum sağlanması, çocukların okulu, ulaşım derken taşıma işleri birçok sorunu beraberinde getirir. Psikolojik olarak bunlara yoğunlaşması gereken kişiler enerjilerini eşyalarını taşıtacak güvenilir firma arayışı ile geçirirler. Ofislerde de benzer durum vardır. Müşterilere yeni yerin duyurulması, evrakların kaybolmadan taşınması gibi hususlar ofis sahiplerini tedirgin ederken taşıma hususu ayrı bir oluşturur. Acarkent nakliyat üzerinizdeki tüm yükü alıyor. Referansları, binlerce mutlu müşterisi ve güven veren ilkeleri ile sizleri rahatlatıyoruz. Yeni nesil evden eve taşımacılık hizmetimiz ile hayran bir kitle oluşturuyoruz.

Acarkent Nakliyat Taşıma Sözleşmesi İmzalıyor

İlkeli bir firma olmanın ve kurallara bağlı kalmanın sonucu olarak marka imajını kazanan Acarkent nakliyat müşterilerinin haklarını önemsiyor. Müşteri haklarının teminatı olarak görülen taşıma sözleşmesini yapıyor ve müşterimize teslim ediyoruz. Taşıma sözleşmesi zaman, mekân, paketleme, personel gibi unsurları belirtiyoruz. Taşıma sözleşmesi ile birlikte belirsizlikleri ortadan kaldırmak için plan hazırlıyoruz. Taşıma sözleşmesinde devir yasağını belirtiyoruz. Belirli bir komisyon karşılığında eşya taşıma işinin katiyen başka bir firmaya vermiyoruz, komisyonculuğa karcı çıkıyoruz.

Acarkent Yeşildağ Nakliyat  Yeni Model Araçları İle Güvenle Taşıyor

Firmamızın öncelikle araçlarına ve personeline özen gösteriyoruz. Yeni model araçlarımızla taşıma yaparken periyodik bakımlarını aksatmıyoruz. Personellerimiz paketleme ve taşıma konusunda sürekli eğitimler düzenliyoruz. Araçlarımızın kasa müştemilatını sürekli kontrol ediyor ve gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. Üzerimize düşen işleri tamamlamakla birlikte sigorta yaparak yol çıkıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarına gelebilecek her türlü olumsuz durumu garanti altına alıyor ve güvence veriyoruz.

Acarkent Nakliyat Hizmetleri - Resim 2

Acarkent Yeşildağ Nakliyat Asansör Kullanıyor

Bina merdivenlerinden ve iç asansörlerden taşıma yapılmasının yol açtığı sorunları biliyoruz. Deneyimli firma olmanın ayrıcalığı ile oluşacak zararları tahmin edebiliyoruz. Duvarlara, merdivenlere, kapılara ve korkuluklara çarpan eşyaların zarar görebileceğini biliyoruz. Ayrıca sizleri komşularla yaşanacak sorunlarla uğraştırma istemiyoruz. Teknolojik, güçlü, uzun menzilli, yön fonksiyonlu asansörlerimiz ile bina dışından taşıma yapıyoruz. Sessiz çalışıyor, iş güvenliğine önem veriyoruz. Acarkent nakliyat olarak kendimize ait asansörleri kullanıyor, bunları ücrete yansıtmıyoruz.

Acarkent Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı İle Uygun Fiyat Teklifi Sunar

Eşya sahipleri ekonomik koşulları düşünerek bazı eşyalarını götürmek istemiyor. Bazı kişilerin eşyaları ise az oluyor. Bu durumda taşıma aracı sürecinde haksız fiyatlandırmalar ortaya çıkabiliyor. Tam araç parası istenmesi nedeniyle eşya sahiplerinin canı sıkılıyor. Müşteri portföyü oldukça geniş olan Acarkent nakliyat aynı yöne gidecek olan eşyalar için tek araç ayarlıyor ve oldukça uygun fiyatlar ortaya çıkıyor. Parça eşya taşıma tekniğimiz ile eşyalarınızı ucuza taşıyor ve sizi ekonomik yönden rahatlatıyoruz. Üstelik taşıma sürecinden tüm paketleme ve ambalaj işlemlerini de personelimiz vasıtasıyla yapıyoruz. Kaliteli paketler ile eşyalarınızı güvene alıyor, montaj işlemlerini üstleniyoruz. Kurumsal taşıma işlemlerinde ilkeli, hızlı, kaliteli ve sistemli çalışmamızı devam ettiriyoruz. Taşıma işlemi süresinde periyodik olarak müşterilerimize bilgi veriyoruz. Eşyalarınızı tecrübemize emanet etmek için iletişime geçiniz.

Anadolu Yakasında Nakliyat ve Taşıma Uygulamalarını Gerçekleştirdiğimiz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.