0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Nakliyat
İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı, çeyiz taşımacılığı, paletli malzeme taşıma, kamyon,kamyonet nakliyat araç filosu ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Nakliyat firması olarak 7/24 saat araç filomuz ve uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Nakliyat

ÜSKÜDAR NAKLİYAT

Yeşildağ nakliyat firmamızın Anadolu yakasının Üsküdar ilçesinde bulunmakta olan nakliyat şubemiz ile Üsküdar ilçesindeki nakliyat ihtiyaçlarınıza pratik ve hızlı çözümler sunmaktayız. Üsküdar nakliyat hizmetine ihtiyacı olan müşterilerimize profesyonel ekibimiz ve özel tasarıma sahip nakliyat araç filomuz ile mükemmel hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Nakliyat Resim 1

Üsküdar Nakliyat Hizmetimizde Ücretsiz Ekspertiz Raporu

Üsküdar nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilen firmamız nakliyat araç filosunda farklı ebatlarda açık ve kapalı kasa nakliye araçları barındırmaktadır. Nakliyat araçlarımız ile en ekonomik taşıma hizmetini gerçekleştirmektedir. Üsküdar taşımacılık hizmetini ile gerçekleştireceğimiz hizmetin yapılacağı yer, ebat, boyut, hacim, ağırlık gibi ürünlerinizin teknik özelliklerini göz önünde bulundurarak ve ürünlerinizin taşınacağı mesafeyi göz önünde bulundurarak nakliyat raporu hazırlanmaktadır. Nakliyat raporu ücretsiz keşif hizmetini ekspertiz personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Üsküdar nakliyat keşif sonrasında hazırlamış olduğumuz raporda, ürünlerinizin hangi nakliye aracı ile taşınacağı, kaç personele ihtiyaç duyulduğu ve en önemlisi nakliyat maliyeti bilgisi yer almaktadır. Hazırlamış olduğumuz rapor ile nakliyat maliyetini müşterileri ile ortak bir noktada karar alıp, fiyat konusunda anlaşmaktayız. Tüm bu adımlar sonrasında Üsküdar şubemizde ki ofisimizde nakliyat sözleşmesini imzalayarak taşınmanın ilk aşamasını gerçekleştirmiş oluruz.

Üsküdar başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmetimizi ulaştırıyoruz. Nereden ulaşırsanız, ulaşın ister mahalle ister ilçe, firmamız dar sokaklar gibi olumsuz durumlara karşı kamyonet nakliyat aracı ile zorluk çekmemektedir. Firmamızın yetkili kişileri tarafından bizlerden talep ettiğiniz nakliyat ihtiyacınızı değerlendirerek kısa bir süre içerisinde sizler ile iletişim kurarak yanıt verilecektir.

Üsküdar Nakliye Hizmetini Kaliteli Firmalar İle Gerçekleştirin

Nakliye sektöründe tanınmış, tanınmamış nakliye firmaları hizmet vermektedir. Saygıdeğer müşterilerimiz Üsküdar nakliye hizmetini seçerken firma seçimi noktasında çok dikkatli ve seçici olmaları gerekmektedir. Çünkü Üsküdar nakliyat firmaları arasında komisyoncu veya kalitesiz firmaların kurbanı olabilirsiniz. Bu durumdan dolayı hizmet için fazla ücret ödeyip veya eşyalarınızı kalitesiz taşıyan firmalar ile taşımak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumu yaşatmamak için Yeşildağ nakliyat adı gibi kendisine emindir.Üsküdar nakliye hizmetimiz sırasında paketlenmiş olan ürünlerin görseli.

Üsküdar nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimize daima güler yüzle hizmet vermeyi ve hizmetlermizden memnun bırakmayı amaçlamışızdır. Bu amacımız ile değerli müşterilerimizin güvenini ve beklentilerini karşılayarak hizmetimizi başarıya ulaştırırız. Müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile müşteri kitlesini arttırmak ve memnuniyet bırakmak için gece gündüz nakliyat hizmetini gerçekleştirmekteyiz.

Tüm nakliyat hizmetlerimizde indirimli fiyatlar ile ürünlerinizin sevkini kaliteli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekonomik fiyat ve kaliteli taşımamız ile müşterilerimize memnuniyet sağlamaktayız. Ev, ofis, iş yeri ve diğer kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde öncelikli görevimiz olan yük ve  eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasıdır. Güven içerisinde taşımak için firmamız birinci sınıf ambalajlama, karton, kutu vb, koruyucu ekipmanlar ile ürünleriniz özen içerisinde streç ile sarılıp ambalaj yapılmaktadır. Kırılacak olan ürünleriniz için personellerimiz özel işçilik göstermektedir. ürünlerinizin kırılmaması için ambalajlanması, nakliye aracına taşınması ve istiflenmesi gibi adımlarında hiçbir problemin yaşanmamasını sağlamaktadır.Üsküdar Nakliyat Hizmeti Araçları

Firmamız Üsküdar nakliyat hizmetini haftanın 7 günü, günün 24 saati kesintisiz olarak sunmaktadır. Nakliye ihtiyaçlarınız için Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir, nakliyat fiyat teklifi alabilirsiniz. Bizleri aramaktan çekinmeyin, firmamız siz değerli müşterilerine hizmet sunmak için kurulmuştur. Whatsapp uygulaması ile taşınması gereken ürünlerinizin resimlerini bizlere göndererek fiyat teklifi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir, çalışmanın karşılığıdır.

İstanbul’da Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölgemiz;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Tıkla/Ara