0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Nakliyat
İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı, çeyiz taşımacılığı, paletli malzeme taşıma, kamyon,kamyonet nakliyat araç filosu ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Nakliyat firması olarak 7/24 saat araç filomuz ve uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Tuzla Nakliyat

TUZLA NAKLİYAT

Uzun yıllar boyunca nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, İstanbul nakliyat firmaları arasında en iyi ve güvenilir nakliyat hizmetini veren firmadır. Tuzla nakliyat hizmetimiz ile kaliteli hizmeti, uygun fiyat ve pratik yöntemler ile nakliyat firmaları arasında en mükemmel şekilde sunmaktadır. Yeşildağ nakliyat firmamızın uzman ve bilgili ekibi içerisinde teknolojik bilgileri üst düzey olan personeller ile elektronik cihazlarınızın sökülüm ve kurulumu gibi bilgilere sahip personeller barındırmaktadır.

Tuzla Nakliyat hizmetinini sunarken nakliye aracımız içerine paletli bir şekilde forklif yardımı ile yüklenmiş ürünler.

Biliriz ki trafik koşulları İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında başa bela bir durumdur. Tuzla nakliyat hizmetini taşımak ile sorumlu olan sürücülerimiz trafik durumuna yakalanmadan kısa bir süre içerisinde ürünlerinizin sevkini gerçekleştirmektedir. Araç kullanımından sorumlu şöforlerimizin tüm ehliyet, src gibi yetki belgeleri bulunmaktadır. Sürücülerimiz ehli kişiler olup firmamız tarafından eğitim verilmiş ve aldığı eğitim sonrasında hizmet gerçekleştireceğine karar verilmiştir.

Tuzla Nakliyat Hizmetini Donanımlı Nakliyat Firmamız İle Gerçekleştirin

Kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanları ile taşınacak olan ürünlerinizin ekipmanlar ile sarılma işlemi bu işten sorumlu personel ile gerçekleşmektedir. Donanımlı nakliyat firmamızın tüm ekipmanları sıfır olup hiçbir zaman kullanılmamıştır. Paketleme ve ambalajlama ekipmanları firmamızın sunduğu Tuzla nakliyat fiyatları arasında olup ek bir ücret istenmemektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en refah düzeyde tutmakla yükümlü olmuş olan Tuzla nakliye hizmeti kazandığı memnuniyet ve güler yüzlülük ile Yeşildağ nakliyat firmamızı en üst konuma yükseltmektedir. Her geçen gün müşteri kitlesini arttırmakta olan firmamız nakliyat araç filosunu büyütüp, yeni model nakliye araçları araç filosuna dahil etmektedir. Araç temizliği en önemli konular arasına girmektedir. Çöp pas olan araç kasalarını gören müşteriler o firmadan hizmet almak istemezler. Yeşildağ nakliyat firmamız sırf bu yüzden kadrosuna temizlik personelleri işe almış ve her gün araç temizliğini gerçekleştirmektedir.

Tuzla Nakliye Hizmeti İçin İle İletişime Geçip Daha Detaylı Bilgi Alın

Tuzla Nakliye hizmetini gerçekleştirdiğimiz nakliye araçlarımızdan bir tanesi.

Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş web sitemizde Tuzla nakliye hizmeti hakkında tüm bilgiler yer almaktadır. Müşterilerimizin iletişim ile yaptıkları görüşmeler ile daha detaylı ve açık bir biçimde müşteri temsilcilerimiz ile sunulmaktadır. Tuzla nakliyat hizmetimiz ile sunduğumuz ücretsiz keşif hizmet ile ürünlerinizin maliyet değeri hazırlanan raporsa yazmaktadır.

Ücretsiz Keşif hizmeti sonrasında hazırlanan raporda sadece maliyet mi yazar?

Tabiki de hayır keşif hizmetimiz ile,

  • Maliyet
  • Ürünleriniz kaç personel ile taşınacağı
  • Hangi nakliye aracı ile taşınacağı
  • Paketleme hizmetinin yapılıp, yapılmayacağı
  • Taşıma işleminin hangi gün ve hangi tarihte gerçekleştirileceği

Gibi bilgiler yazmaktadır. Sizlerde bu gibi bilgileri ücretsiz olarak öğrenmek için Tuzla nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamızı arayabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Tuzla Nakliye Hizmeti Sigortalı ve Garantili Taşımacılık

Tuzla nakliye hizmeti ile gerçekleştirdiğmiz birçok müşterilerimizin ürünlerini sigortalı ve garantili taşımacılık kapsamı içerisinde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalıp, web sayfamıza yorum olarak geri dönüş yaptılar. Sizlerde hizmetten memnun kalan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tuzla taşımacılık hizmetine başlamadan önce nakliyat ve sigorta sözleşmelerini imzalayarak taşınmanın ilk adımını gerçekleştirmiş oluruz. Sigorta sözleşmesinde ürünlerinizin sigorta bedelini müşterilerimize belirterek huzur içerisinde taşınmasını sağlıyoruz. Tuzla bölgesinden uygun nakliye aracımıza yüklenen ürünleriniz yeni adresine sevk edilmek için yola çıkmaktadır. Seyehat anında ürünlerinizin zarar görmemesi için nakliye kasalarımızın içerisinde ip veya halat yardımlı ile ürünlerinizi bağlayarak sabitlemekteyiz.

Tuzla Nakliyat Hizmeti Almak İçin Firmamız İle Hemen İletişime Geçin

Siz saygı değer müşterilerimiz Tuzla nakliyat hizmetimiz ile ürünlerinizin taşınmasını gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Bizleri aradığınız zaman telefonu açan güler yüzlü müşteri temsilcimiz siz değerli müşterisine nakliyat işlemi hakkında daha detaylı bilgilendirme yapacaktır. Bizleri aramaktan çekinmeyin. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize teşekkür ederiz. Esenlikle kalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Tıkla/Ara