0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Nakliyat
İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı, çeyiz taşımacılığı, paletli malzeme taşıma, kamyon,kamyonet nakliyat araç filosu ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Nakliyat firması olarak 7/24 saat araç filomuz ve uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hadımköy Nakliyat

Taşıma, yani günümüzde ki bir başka ismi ile nakliye her vatandaşımızın ve her ticari kuruluşun dönem, dönem ihtiyaç duyabileceği bir yerden, başka bir alana nakliyat faaliyetidir. Ancak açıklaması her ne kadar kolay olsa da, nakliye işleri aslında sanıldığı kadar kolay değildir. Burada ki zorluk tamamen sorumluluklar ve karşı tarafın memnuniyetini kazanma yolunda öne çıkmaktadır. Fabrika yük taşımacılığı, evden eve eşya taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, iş yeri malzeme taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı olarak adlandırabileceğimiz bu taşıma kategorilerinde, Hadımköy Nakliyat firması olarak Yeşildağ Nakliyat adı altında sektör sorumluluk bilinci altında kapsamlı bir taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Hadımköy Nakliyat firmamız siz değerli müşterilerinin nakliyat ihtiyaçlarını kusursuz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Taşınacak yük ve eşyanın özelliğine, şekline ve hacmine göre planlama yaparak nakliye talebinin en doğru biçimde karşılanmasını amaçlıyoruz. Geçmiş dönemlere bakarak, yeni gelişmeler ve teknolojik imkanlar bu yönde kaliteli ve profesyonel bir hizmet vermemizde büyük rol oynamaktadır. Kişilerin tek başına üstesinden gelemeyeceği, taşıma işlemlerini Yeşildağ nakliyat olarak istenilen gün ve saatte gerçekleştirmekteyiz. Hadımköy İstanbul’un sanayi bölgelerinden olmakla beraber, yaşam alanlarının da çok olduğu bir bölgemizdir. Bu alanda gerek evden eve nakliyat, gerek ise fabrika yük taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık bağlamında uygun fiyatlı nakliye hizmeti vermekteyiz.

Hadımköy Nakliyat Hizmetimiz’de Geniş Araç Filosu Hizmetinizde

Talep edilen her türlü nakliye işinin zamanında teslimi ve sonlanması için konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel bir kadro ile görev yapmaktayız. Yük ve eşyanın durumuna göre belirlenen uygun araçlarımızla taşıma ihtiyacınız giderilmektedir. Yüksek katlarda oluşabilecek taşıma sorunlarına karşı uygulamada olan ve firmamızca sağlanan asansörlü taşıma hizmeti ile konum ne olursa olsun nakliye ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermekteyiz.

Hadımköy şehir içi nakliyat araçlarımız ile 7/24 saat kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz.

Hadımköy Sorunsuz ve Güvenli Taşımacılığın Adresi

Hadımköy Nakliyat firması olarak müşterilerimizin beklentilerini, sorunsuz karşılayabilmek ve onların bize olan güvenini boşa çıkarmamak adına tüm çalışmalarımızda büyük hassasiyet göstermekteyiz. Sahada görev alan personelden, araçlara kadar her aşamada gerekli güvenlik ve bakım önlemleri zamanında eksiksiz olarak alınmakta ve uygulanmaktadır. Hangi taşıma türü olursa olsun nakliye uygulamasında kullanılacak araç seçiminde doğru tespit yapılmalı ve buna göre belirleme yapılmalıdır. Eşya ve yükün şekli, ağırlığı, içeriği ve risk durumu iyice gözden geçirilmelidir. Aksi hallerde olası problemler ile karşılaşma durumu ortaya çıkabilir. Yeşildağ Nakliyat olarak tüm bunların bilincinde olduğumuzu ve çalışmalarımızı bu yönde yaptığımızı önemle belirtmek isteriz. Sizlerden gelen nakliye talebi öncelikle çağrı merkezi ekibimizce karşılanmakta ve daha sonra ilgili birime aktarılmaktadır. Talebinizin gerçekleşmesinden önce ücretsiz ekspertiz uzmanlarımız ilgili adrese gelerek alanın ve eşyaların keşfini yaparak fiyat teklifi hazırlamakatadır. Bu keşfin bir diğer amacı ise, taşıma günü oluşabilecek sorunlara karşın önceden tedbir almak ve bu sayede sorunsuz bir taşıma faaliyeti sunabilmek içindir.

Hadımköy Yük Nakliyesi, Paletli Malzeme Sevkiyatı width=

Hadımköy Uzman Personel ve Eşya Taşıma Aşamalarını Nasıl Gerçekleştiriyoruz

Tüm keşif ve fiyatlandırma işlemlerinin ardından onayınız dahilinde, firmamızın ilgili personeli taşınması gereken eşyalarınızın dilerseniz ambalajlama ve korunaklı hale getirilme işlemini yapacaktır. Taşınmaya uygun hale getirilen yük ve eşyalarınız taşıyıcı personelimiz aracılığı ile düzenli bir şekilde araca yüklenecek ve istiflenecektir. Hadımköy Nakliyat firması olarak, yola çıkmasında her hangi bir sorun görünmeyen nakliye aracımızın hedefe ulaşması için, merkezimizden süreç bitene kadar takip uygulamamızı devrede tutmaktayız. Bu sayede bizi arayan her müşterimiz aracının anlık olarak hangi bölgede olduğu, yük ve eşyasının ne durumda olduğu konusunda istedi anda bilgi sahibi olabilmektedir. Şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık kapsamında İstanbul, Hadımköy bölgesinde hizmet veren Yeşildağ Nakliyat olarak en iyi taşımacılık hizmetini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Yükünüz nereye, biz oraya…

Hadımköy Nakliyat aracımız ile hadımköy bölgesinden İstanbul'un diğer ilçe ve semtlerine nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Ürünüdür.

[Toplam:113    Ortalama:5/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Osman Korkmaz dedi ki:

  Hadımköy Yeşildağ Nakliyat ile çatalca bölgesine eşyalarımı taşıdık. Hizmette kalite budur. Teşekkürler.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Hadımköy sanayi bölgesinden Çatalca bölgesinde eşyalarınızın sevkiyatını sorunsuz ve profesyonel bir şekilde nakliyesini gerçekleştirdik. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

 2. Furkan Çifçi dedi ki:

  Hadımköy Avrupa yakasında 13 adet koli Güngören ilçesine taşınacaktır. Koliler fazla sağlam değil, paletlenerek taşınması daha uygun görülebilir. En uygun fiyat teklifiniz nedir?

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhaba Sinan Bey, Kolilerinizi paletleyip taşımak daha uygun ve sağlıklıdır. Firmamız tüm bu gereksinimleri göz önünde bulunarak sizlere en uygun fiyat teklifini belirledik. Bizleri Hadımköy Nakliyat İletişim sayfamızdan arayabilir. Sizler için belirlemiş olduğumuz fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Tıkla/Ara