0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Nakliyat
İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinden şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı, çeyiz taşımacılığı, paletli malzeme taşıma, kamyon,kamyonet nakliyat araç filosu ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Nakliyat firması olarak 7/24 saat araç filomuz ve uzman personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Güneşli Nakliyat

Günümüzde taşımacılık kolay bir iş olmadığını hepimiz biliriz. Taşımacılık profesyonel ve deneyimli kişi ve firmalar tarafından yapılması gereklidir. Aksi takdirde sorun yaşayabilir veya memnun kalmaya bilirsiniz. Güneşli Nakliyat olarak işini profesyonel ve kaliteli bir şekilde yapmakta ve müşteri memnuniyeti için çaba sarf etmekte olan Yeşildağ Nakliyat firmasını tercih etmeniz sizler için en doğru karardır.

Güneşli Nakliyat olarak Güneşli İlçesindeki Nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Güneşli Nakliyat Profesyonel ve Kaliteli Hizmet İle Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel ekip ve yeni model nakliyat araçları ile sizlere en temiz ve kaliteli hizmeti sunarak tebessüm kazanıp, memnuniyet bırakarak nakliyat firmaları arasında en öncü firma seçilme hedefini başarıyla gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızın taşınma konusunda dert ediyorsanız artık son! Firmamız ile tanıştıktan sonra nakliye işlerinizi hiç düşünmeden ve tereddüt etmeden rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayacaklardır.

Güneşli Nakliyat, nakliyat piyasasında hizmet çeşitlilği sunmakta olan firmamız önde gelen firmalar arasında girebilmek için hizmet çeşitliliğini arttırmaktadır. Firmamızın sunduğu nakliyat hizmetlerini sıralayacak olursak;

-Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajalama hizmeti)
-Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat
-Eşya, yük, malzeme taşımacılığı
-Ücretsiz ekspertiz hizmeti
-Kolili taşımacılık
-Ofis, büro, fabrika, şirket, atölye ve kurumsal taşımacılık
-Fuar, etkinlik veya organizasyon taşımacılığı
-Eşya ve yük sigortalama

gibi ayrıcalıklı ve çeşitli nakliyat hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur ve onur duymaktayız.

Güneşli Eşya Nakliyesi hizmeti sunarak eşyalarınızı kaliteli ve profesyonel personellerimiz ile sevkiyatını yeni adresine gerçekleştiriyoruz.

Güneşli Nakliyat Hizmetlerinde Fiyat Belirlemesi ve Sistematik Çalışma İlkesi

Taşımak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını cep telefonlarınız ile çekip whatsapp uygulaması üzerinden Güneşli Nakliyat firmasına atmanız durumunda Eşyalarınızın çokluğunu ve miktarlarını görerek fiyat belirlemesi yapmaktadır. Hem teknolojik telefonlar ile hemde yüzyüze eşyalarınızı görme olanağı sağlayarak nakliyat fiyatı belirlemesinde siz değerli müşterilerine en uygun fiyat belirlemesi yapmaktadır. Taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı sistematik bir şekilde taşımaktadır. Sistematik ve düzen içerisinde işini gerçekleştirmek her zaman daha doğru bir karar olduğunu vurgulamakta olan Yeşildağ Nakliyat firmamız bu taşıma sonucunda sorunsuz ve kusursuz bir şekilde eşya, yük veya malzeme taşıma hizmetini sonlandıracağını belirtmektedir.

Yeşildağ Nakliyat firmamız 7/24 saat açık olup siz müşterilerine hizmet çeşitliliği taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Firmamızı iletişim sayfasındaki irtibat numaralarından arayabilir, nakliyat hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Güneşli Nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

[Toplam:9    Ortalama:5/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
Tıkla/Ara