0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Esenler Nakliyat

Nakliyatçılık sektörü günümüzde kendisini en fazla yenileyen ve geliştiren sektör olma özelliğini gösteriyor. Gelişen toplumun taleplerini dikkate alan ve çalışmalarında bu moderniteye uygun hareket eden Esenler nakliyat ayrıcalıklı hizmetlerini yakından tanımak ister misiniz? Öncelikle taşınacak yükün miktarı ve ebatlarının anlaşılmasını sağlayan ekspertiz çalışmasının müşteri memnuniyeti çerçevesinde ücretsiz olarak tarafımızdan gerçekleştirildiğini hemen belirtelim. Dolayısıyla bizlerle temas kurmanızın hemen ardından bizzat eşyanın veya yükün bulunduğu yerde fizibilite çalışması gerçekleştirerek sizlere olabilecek en uygun fiyatları sunuyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her noktasına yük ve eşya taşımacılığı faaliyetlerini aralıksız sürdüren Esenler nakliyat olarak hizmet detaylarımız sizleri fazlasıyla memnun edecektir.

Esenler Nakliyat olarak müşterilerimize temiz ve kusursuz nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

Esenler Nakliyat Türkiye’nin Dört Bir Yanına Ayrıcalıklı Hizmetler Ulaştırır

Bilindiği üzere nakliyatçılık sektörü firmalarının tamamı Türkiye coğrafyası içerisinde herhangi bir noktaya taşımacılık hizmeti sunabilmektedir. Dolayısıyla hangi ilde olduğunuz fark etmeksizin bizleri arayabilir ve Esenler Nakliyat‘ın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumsal nitelikli hizmetlerimize kısaca göz atmak gerekirse;

-Şehir içi veya şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı
-Parça eşya ve parsiyel taşımacılık
-Evden eve nakliyat
-Asansörlü yük ve eşya taşıma sistemi
-Eşya ve yük sigortalama
-Paketleme ve ambalajlama (yük veya eşya)
-Evden eve nakliyat
-Eşya ve yük sigortalama
-Fabrika atölye iş yeri şirket büro ofis taşımacılığı
-Ücretsiz ekspertiz

Gibi çok sayıda hizmetimiz sizleri bekliyor. En üst düzeyde ve en cazip fiyat koşullarında faydalanacağınız işlemler için profesyonel kadronun görevlendirildiğini anti parantez belirtmiş olalım.

Esenler ilçesinde nakliye araçlarımız ile eşya ve yük taşıma hizmetleri ile 7/24 hizmetinizdedir.

İstanbul Nakliyat Firmaları Arasında En Kaliteli Hizmet Anlayışı

Hiçbir ticari kaydı yaşamadan profesyonel şartlarda %100 müşteri memnuniyetini kazanmayı hedefleyen firmamız İstanbul nakliyat firmaları arasındaki kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını uzun yıllardır aralıksız şekilde sürdürmektedir. Hızlı ve güvenilir nakliyatın huzurlu ticaret anlamını taşıdığını gayet iyi bilen firmamız saygıdeğer müşterilerimizin referansı ile bugünlere ulaşmış bir kuruluştur. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları ve eposta adresimiz üzerinden merak ettiklerinizi veya sormak istediklerinizi aktarmaktan çekinmeyiniz. Birçok ödeme kolaylığı ve uluslararası standartlarda kalitede hizmetleri ile Esenler Nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Arayın görüşelim mutlaka sizler için optimum çözümlerimiz olacaktır. Esenlikler dileriz.

Diğer Taşımacılık Yaptığımız İl ve İlçeler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Burhan Çetin dedi ki:

    Esenler nakliyat sizlere çok teşekkür ederim eşyalarım sizler sayesinde sağ salim yeni evime indirildi hiçbir hasar görmeden çok güvenilir ve saygılı bir şekilde işini en en şekilde ilgilenen insanlarsınız. Çok teşekkür ederim artık tek ve ilk adresim yeşildağ nakliyat. 🙂

BİR YORUM YAZIN
İletişime Geçmek İçin Tıklayın.